SportLiga.PL oferuje profesjonalne rozgrywki sportowe obejmujące ligi amatorskie, biznesowe, ligi wewnątrz firmowe dla pracowników, a także zajęcia sportowe oraz treningi. Jesteśmy organizatorem turniejów,  konferencji, szkoleń i  wszelkiego rodzaju wydarzeń o charakterze sportowo-rekreacyjnym. Dzięki pasji, zaangażowaniu oraz rzetelności  oferowane przez Nas usługi są na najwyższym poziomie.

 1. Oferowane Przez Nas Usługi
 2. Warszawska Liga Futbolu
 3. Liga Firm - Liga Nocą
 4. Kadra i Obsługa
 5. Gale i Nagrody
 6. Nasze Realizacje: Rozgrywki Wewnętrzne
 7. Nasze Realizacje: Imprezy Okolicznościowe Turnieje
 8. Sponsoring


1. Oferowane Przez Nas Usługi Obejmują:

Warszawska Liga Futbolu ( Liga Ursynowska ) – czyli kompleksowe i profesjonalnie przygotowane rozgrywki piłkarskie (w weekendy) organizowane na najwyższym poziomie. Wyróżnia Nas indywidualne podejście do każdego klienta, profesjonalni sędziowie, a także rzeczowo rozbudowane opisy oraz statystyki indywidualne. Ponad to oferujemy rzetelną obsługę foto, video oraz transmisję na żywo z Naszych spotkań.
 
LigaFirm.PL- to profesjonalne rozgrywki sportowe skupiające się przede wszystkim wokół lig dla biznesu (w tygodniu), lig wewnątrz firmowych dla pracowników, zajęć o charakterze sportowym oraz treningów. Dzięki Naszej  dbałości o wygodę oraz wszelkie potrzeby Naszych klientów, spotkania organizowane przez Nas wyróżnia niesamowita atmosfera zrodzona w duchu rywalizacji. Dbamy o wszelkie kwestie organizacyjne, jednocześnie zapewniając wysokiej jakości sprzęt firmy ADIDAS, napoje nawadniające oraz  ubezpieczenie NNW. Liga dla biznesu rozgrywa swoje mecze przez cały rok na dogodnie położonym boisku zlokalizowanym na warszawskim Ursynowie. Zgodnie z dewizą „ciało świątynią duszy” zapraszamy do współpracy firmy pragnące zadbać nie tylko o zdrowie, ale także o doskonałą kondycję fizyczną swoich pracowników. Bowiem już od dawna wiadomo, że aktywność fizyczna nie tylko korzystnie wpływa na wydajność umysłową dając jednocześnie poczucie satysfakcji. Warto zaznaczyć, że prowadzi również do wzrostu samooceny, rozładowuje emocje, a przypadku grupy prowadzi do poprawy komunikacji i więzi między ludzkich.

PilkarskieCentrum.PL - umożliwia Naszym klientom wynajęcie obiektu sportowego przy ul. Na Uboczu 9 (Ursynów). Współpracujemy również ze stowarzyszeniem „ISKRA”, które jest organizatorem turniejów dla młodych piłkarzy. Wszelkiego rodzaju statystyki i wyniki dostępne są na stronie: www.turniej.org

FutbolStyl.PL – to sklep piłkarski, który oferuje kompleksowe wyposażenie wszelkich podmiotów i instytucji sportowych, a także klientów indywidualnych. W ramach Naszej działalności prowadzimy produkcję oraz sprzedaż zarówno hurtową, jak i detaliczną artykułów sportowych ze szczególnym nastawieniem na sporty drużynowe z piłką nożną na czele.

PucharyStyl.PL to portal zajmujący się produkcją oraz handlem (detalicznym i hurtowym) wszelkiego rodzaj pucharami, medalami oraz trofeami sportowo-rekreacyjno-tematycznych w oparciu wieloletnią współpracę z wiodącą na rynku firmą TRYUMF.


2. Warszawska Liga Futbolu


SportLiga.PL
to największa weekendowa liga skupiająca amatorskie drużyny o charakterze przyjacielskim ,studenckim i firmowe z Warszawy oraz okolic. Prowadzone przez Nas rozgrywki podzielone są na ligi o zróżnicowany poziomie. Wszystkie drużyny uczestniczące w rozgrywkach Warszawskiej Ligi Futbolu otrzymują kompletny produkt, składający się z:

 • Doskonałe przygotowane boiska z wysoką sztuczną trawą – Piłkarskie Centrum
 • Spotkań nagrywanych kamerą GoPro Hero 4 oraz kamerą Canon i umieszczanych na Naszym kanale YouTube,
 • Pakietu 9 meczów odbywających się wyłącznie w weekendy (czas meczu 2x25 minut),
 • Profesjonalnej obsługi sędziowską oraz technicznej w trakcie spotkań,
 • Wody mineralnej oraz ubezpieczenia NNW,
 • Najlepszego na rynku serwisu prowadzącego statystyki, klasyfikacje oraz galerię zdjęć - Nowy Serwis Internetowy spersonalizowany dla drużyn, a nawet każdego zawodnika.
 • Profesjonalnego Serwisu FOTO wraz galerią zdjęć,
 • Profesjonalnego Serwisu VIDEO  (mecze nagrywane w jakości HD, skróty kolejek oraz najładniejsze bramki i wiele innych),
 • Uroczystej Gali podsumowującą rozgrywki wraz z wręczeniem nagród.

Pełna oferta dostępna w linku: kliknij tutaj
Zapisy do ligi  - kliknij tutaj
 
Zgłoś drużynę już dziś i zobacz prawdziwą rywalizację wśród swoich znajomych lub pracowników - wpisowe tylko 1,850 PLN

Wszelkie pytania oraz zapisy prosimy kierować na Naszą skrzynkę pocztową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.lub zgłaszać pod nr: 513-654-658 oraz 509-677-677
 
3. Liga Firm - Liga Nocą

Rozgrywki Ligi Firm - Ligi Nocą to dedykowane przede wszystkim firmom i instytucjom rozgrywki, których mecze rozgrywane są w tygodniu. To prestiżowy produkt, w ramach którego wszyscy uczestnicy otrzymują najwyższej klasy, atrakcyjną i kompleksową usługę.

Gwarantowane są między innymi:
 • Najwyższej klasy boisko, z wysoką, sztuczną trawą o wymiarach 66x36 – PilkarskieCentrum
 • Dogodne położenie, niedaleko metra Imielin (ok. 5 minut drogi)
 • Jedno spotkanie tygodniowo (poniedziałek, wtorek, środa lub czwartek), a każde z nich 2x20 minut
 • 12 gwarantowanych meczów
 • Kompletną i doświadczoną obsługę sędziowską i techniczną w trakcie spotkań
 • Najlepszy na rynku, często aktualizowany, NOWY SERWIS INTERNETOWY, zawierające pełne statystyki, klasyfikacje, galerie zdjęć.
 • Bezpłatna reklama firmy w serwisie internetowym oraz możliwość wywieszenia swojego banneru na rozgrywkach.
 • Atrakcyjne nagrody dla zwycięzców, wręczane na uroczystej gali zakończenia ligi.
 • Wodę mineralną na rozgrywki oraz ubezpieczenie NNW
 • Profesjonalny Serwis FOTO
 • Profesjonalne Skróty Kolejek na kanale YouTube

Pełna Oferta: (kliknij tutaj)

Zgłoś drużynę już dziś ( kliknij tutaj )
Wpisowe tylko 2,699 ,- PLN
ZAPISY: 513-654-654; 509-677-677
PYTANIA: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
4. Kadra i Obsługa

Kadra Sportliga.PL jest doświadczonym organizatorem spotkań o charakterze sportowym, który dysponuje unikalnym "know-how" oraz fachowym i kreatywnym zespołem zorientowanym na kompleksowe potrzeby Naszych klientów. Dbamy zwłaszcza o dobrą atmosferę, wygodę oraz satysfakcję naszych Klientów. Na zakończenie każdych rozgrywek nagradzane są zarówno drużyny, indywidualni zawodnicy, a także kibice Warszawskiej Ligi Futbolu oraz Ligi Firm.
Jesteśmy organizatorem największej amatorskiej ligi siódemek piłkarskich w Warszawie. SportLiga.PL zapewnia Klientom pełną obsługę w trakcie trwania rozgrywek i imprez. Na oferowane przez Nas spotkania delegujemy profesjonalnych sędziów do prowadzenia zawodów w każdej dyscyplinie (piłka nożna, piłka nożna halowa, siatkówka, lekkoatletyka).
Bezpieczeństwo naszych Klientów jest dla Nas najważniejsze. W trakcie wszystkich imprez i rozgrywek ligowych na miejscu obecni są pracownicy obsługi technicznej wydarzenia. Ubrani w jednolite stroje firmowe dla szybkiej identyfikacji, służą zawsze niezbędną pomocą. SportLiga.PL zapewnia profesjonalny sprzęt niezbędny do przeprowadzenia wszystkich imprez. W rozgrywkach ligowych używane są piłki produkowane wyłącznie przez wiodących producentów. Drużyny które nie posiadają jednolitych strojów mają do dyspozycji, na czas trwania zawodów znaczniki z numeracją w celu lepszej identyfikacji. Obsługa dysponuje również walizkami medycznymi (suchy lód, opatrunki, woda utleniona etc.). Obsługa Klientów w trakcie rozgrywek ligowych obejmuje również czas pomiędzy poszczególnymi kolejkami spotkań. Do dyspozycji uczestników oddanych jest kilka sposobów komunikacji w celu osiągnięcia jak najlepszego efektu. Istnieje możliwość, aby kapitanowie drużyn otrzymywali telefoniczne przypomnienie 2 dni przed każdym zbliżającym się meczem czy spotkaniem. W trakcie rozgrywek funkcjonują dedykowane serwisy internetowe, a dodatkowo uczestnicy otrzymują po każdej kolejce biuletyn elektroniczny z relacjami, wynikami, tabelami oraz terminarzem. Wszystkie organizowane przez Nas imprezy obsługiwane są przez serwis fotograficzny, dokumentujący ich przebieg. Wybrane imprezy organizowane przez SportLiga.PL są relacjonowane przez ogólnodostępne media tj. prasę, portale internetowe, radio i telewizję.

5. Gale i Nagrody
Uczestnicy SportLiga.PL na zakończenie każdej edycji otrzymują atrakcyjne nagrody: puchary, medale, statuetki oraz dyplomy pamiątkowe. 
Przewidujemy również:
 • nagrody finansowe – rabaty na kolejne edycje,
 • nagrody rzeczowe tj.: wycieczki zagraniczne, odzież oraz sprzęt: sportowy, RTV i multimedia renomowanych producentów,
 • atrakcyjne upominki tj: karty rabatowe, bilety do kina, albumy oraz wydawnictwa o tematyce sportowej.
     Wszystkie nagrody są wręczane w trakcie uroczystych gal połączonych z bankietem, dyskoteką i innymi atrakcjami organizowanymi na zakończenie Naszych spotkań. Gale odbywają się zawsze w prestiżowych klubach i dyskotekach, a gośćmi Naszych imprez są znane osobistości ze świata sportu, które dekorują zwycięzców.
 
6. Nasze Realizacje: Rozgrywki Wewnętrzne

Wewnętrzne rozgrywki ligowe przeznaczone są dla wybranego Klienta lub wyselekcjonowanej grupy Klientów i dotyczą np. jednej branży. Występują w nich drużyny pracownicze reprezentujące najczęściej poszczególne komórki organizacyjne, działy, kadry, specjalizacje, departamenty oraz grupy komórek i całe organizacje w przypadku lig branżowych. Praktykowany jest również udział w Naszych rozgrywkach Partnerów biznesowych. SporLiga.PL oferuje rozgrywki ligowe we wszystkich dyscyplinach sportowych, a zwłaszcza w:
 • piłce nożnej na sztucznej trawie (7 i 6 osobowe drużyny)
 • piłce nożnej halowej – Futsal
 • piłce nożnej plażowej,
 • siatkówce halowej,
 • siatkówce plażowej.
     Ważnym segmentem działalności SportLiga.PL jest organizacja wszelkiego rodzaju imprez i wydarzeń o charakterze okolicznościowym. Są to m.in.: otwarte i wewnętrzne Turnieje Sportowe obejmujące Igrzyska Firmowe (składające się wielu dyscyplin sportowych), imprezy integracyjne, pikniki, konferencje, rejsy śródlądowe i pełnomorskie. Zazwyczaj są to realizacje o charakterze  jednorazowym, jednak istnieje też spora grupa wydarzeń o charakterze  powtarzalnym np. co kilkumiesięczne, coroczne. Zasięg oferowanych przez Nas usług obejmuje różnorodne: szczeble (lokalne, regionalne, ogólnopolskie, międzynarodowe), liczby uczestników (od kilkunastu do kilkuset uczestników) czy profile wydarzeń okolicznościowych ( organizowane wydarzenia mają charakter unikalny i ściśle zależny od koncepcji przedstawionej przez Klienta).

 
7. Nasze Realizacje: Imprezy Okolicznościowe Turnieje
 

Ważnym segmentem działalności SportLiga.PL jest organizacja wszelkiego rodzaju imprez i zdarzeń o charakterze okolicznościowym. Są to m.in.: Otwarte i wewnętrzne Turnieje Sportowe Igrzyska Firmowe (wiele dyscyplin sportowych) Imprezy integracyjne, pikniki, konferencje Rejsy śródlądowe i pełnomorskie Zwykle są to realizacje jednorazowe, ale istnieje też spora grupa wydarzeń powtarzalnych w dłuższych okresach np. rokrocznie. Zasięg (lokalny, regionalny, ogólnopolski, międzynarodowy), liczba uczestników (od kilkunastu do kilkuset uczestników) czy profil wydarzeń okolicznościowych mają charakter unikalny i ściśle zależny od koncepcji przedstawionej przez Klienta.
 
8. Sponsoring:

Sponsoring SportLiga.PL jest prowadzony w celu podniesienia atrakcyjności oferty. Podejmujemy współpracę z partnerami w ramach umów sponsorskich w zamian za świadczenia na rzecz wybranych rozgrywek. SPORTLIGA.PL oferuje m.in.: umieszczenie reklamy zainteresowanego podmiotu (sponsora) w trakcie trwania wybranych rozgrywek lub grupy rozgrywek, a także w trakcie innych wydarzeń organizowanych przez SPORTLIGA.PL np. pikników, gal zakończenia etc. Obejmuje umieszczenie reklamy zainteresowanego podmiotu (sponsora)  na strojach (uniformach) obsługi technicznej i sędziowskiej na czas trwania wybranych rozgrywek lub grupy rozgrywek, a także wykorzystanie wybranych lub wszystkich serwisów internetowych SPORTLIGA.PL do promocji i reklamy sponsora. Firmy zainteresowane szczegółowymi informacjami dotyczącymi sponsoringu imprez oraz innych wydarzeń serdecznie prosimy o kontakt.

Kontakt

SportLiga.PL

WLS Spółka z o.o.
ul. Na Uboczu 26/16
02-791 Warszawa
NIP: 951-239-84-59

Biuro:

Ul. NA UBOCZU 26/16
02-791 WARSZAWA
TEL.: 509-677-677

Mail: biuro@sportliga.pl

Menadżer Lig:

Bartosz Borys
tel. (+48) 513-654-654

Mail: bartosz.borys@sportliga.pl
Slider
SportLiga.PL