Ekstraklasa

Za nami pierwsza, inauguracyjna kolejka sezonu zima 2019 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W tej kolejce obejrzeliśmy trzy spotkania. Na start Kamszoty podejmowały beniaminka, Reytana. Z racji doświadczenia w najwyższej klasie rozgrywkowej, faworytem tego pojedynku były Kamszoty. Jednak Reytan już w poprzednim sezonie pokazał nam, że nie oddaje zbyt łatwo punktów. Tak też było i w tym spotkaniu. Było to doskonałe widowisko, które na swoją korzyść zakończyli zawodnicy Reytana, pokonując przeciwników różnicą jednej bramki. W kolejnym pojedynku Error Team podejmował Fc United of Expats. To spotkanie zapowiadało się równie ciekawie jak poprzednie. Na jesieni Error Team dosyć łatwo poradził sobie z przeciwnikiem, który w tym spotkaniu na pewno chciał się zrewanżować. Obie ekipy w lekko przemeblowanych składach stworzyły bardzo dobrze widowisko, a ostatecznie lepsi okazali się zawodnicy Fc United of Expats. Na zakończenie kolejki Prestige Mokotów podejmował Służewiec. Prestige, trzecia ekipa poprzedniego sezonu była zdecydowanym faworytem, gdyż Służewiec na jesieni przegrywał prawie wszystko. Jednak nie w tym meczu. Po przebudowaniu składu, Służewiec nie dał najmniejszych szans przeciwnikowi i został pierwszym liderem Ekstraklasy.

Za nami sezon wiosna 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W Ekstraklasie mieliśmy osiem drużyn, które rozegrały mecze każdy z każdym, a następnie zostały podzielone na grupę mistrzowską oraz spadkową. Łącznie padło aż 256 bramek, a sędziowie pokazali 12 żółtych i jedną czerwoną kartkę. Po dziesięciu kolejkach mistrzem zostali FC UNITED OF EXPATS, I v-ce mistrzem rzutem na taśmę zostali WAWALIONS, natomiast ostatnie miejsce na podium przypadło KAMSZOTOM. Tuż za podium znaleźli się EMERYCI. W grupie spadkowej najlepsi okazali się zawodnicy PRESTIGE MOKOTÓW. Kolejne miejsce zajęła CERVINUS. Za ich plecami uplasowali się JOGA BONITO, a całą stawkę zamyka ZIELONA POLANA.

Za nami dziewiąta kolejka sezonu wiosna 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W ten weekend rozegraliśmy tylko dwa spotkania. W pierwszym meczu Kamszoty podejmowały Wawalions. Mecz był niezwykle zacięty, a o zwycięstwie zadecydowała różnica jednej bramki i dzięki temu Kamszoty liczą się nadal w walce o koronę. W Kolejnym spotkaniu Joga Bonito podejmowała Prestige Mokotów. Mimo, że liczyliśmy na wyrównane spotkanie, to pełną kontrolę nad przebiegiem na boisku miał Prestige. Chociaż w końcówce trochę odpuścili, to nie dali Joga Bonito wyrwać sobie zwycięstwa.

Za nami ósma kolejka sezonu wiosna 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W pierwszym meczu Fc United of Expats podejmowało Joga Bonita. Lider bez większych problemów rozprawił się z przeciwnikiem i zgarnął komplet punktów. W kolejnym meczu mieliśmy starcie na szczycie i walkę o drugie miejsce. Emeryci podejmowali Kamszoty. Mecz niezwykle zacięty, jednak końcówka spotkania była lepsza w wykonaniu gości i to oni zwyciężyli. Kolejne spotkanie to pojedynek Joga Bonito z Cervinusem. W tym meczu nie byliśmy w stanie wskazać faworyta, a o zwycięstwie zadecydowała różnica jednej bramki. Trzy punkty trafiają na konto Cervinusa. Ostatnie spotkanie było pojedynkiem o awans do najlepszej czwórki. Wawalions podejmowała Prestige Mokotów. Liczyliśmy na zacięty i wyrównany pojedynek, jednak tego dnia Wawalions byli nie do zatrzymania, a dzięki wygranej będą walczyć o podium.

Za nami siódma kolejka sezonu wiosna 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! Już w pierwszym spotkaniu mieliśmy okazję obejrzeć hit kolejki. Wawalions podejmowali Kamszoty. Tak jak zapowiadaliśmy mecz był niezwykle ciekawy i wyrównany, a o zwycięstwie zadecydowała różnica jednej bramki, dzięki której komplet punktów trafia do Kamszotów. Po chwili przerwy kolejny mecz rozegrali zawodnicy Kamszotów. Tym razem zmierzyli się z Cervinusem. Była to szansa dla Cervinusa, by urwać punkty podmęczonemu rywalowi. Goście jednak świetnie rozłożyli swoje siły i pokonali kolejnego przeciwnika zgarniając pełną pulę. W kolejnym meczu Emeryci mieli podejmować Zieloną Polanę, jednak zawodnicy Zielonej nie stawili się na boisku i trzy punkty trafiły do Emerytów, którzy depczą po piętach liderowi. Ostatni mecz, jaki obejrzeliśmy w tej kolejce, był to pojedynek Prestige Mokotów z Joga Bonito. Spotkały się drużyny, które lubią często operować piłką. Mecz był niezwykle ciekawy, a faworyt nie zawiódł. Co prawda zwyciężył tylko jedną bramką, ale komplet punktów trafia na konto Prestige Mokotów.

Ekstraklasa Tabela (2020z)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna Array Array Array
1 WAWALIONS 7 27 21
2 KAMSZOTY 7 12 16
3 FC UNITED OF EXPATS 7 6 16
4 PRESTIGE R-3 7 -3 9

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna Array Array Array
1 SANTOS 7 -8 6
2 PRZYJACIELE 7 -4 6
3 SZCZĘKI SZCZĘŚLIWICE 7 -8 6
4 CERVINUS 7 -22 3
SportLiga.PL