Slider

SEZON JESIEŃ

15-16 WRZEŚNIA

1899 pln

tel. 513 654 654

Image is not available

SEZON JESIEŃ 2018

start: 17 Września

tel. 513 654 654

Cena: 3199 PLN

Biznes Klasa

Image is not available
Slider

 FC POWSIN

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
10 9 0 9 0 -80 0

Aktualna forma

WyjazdWyjazdWyjazdDomWyjazd
LLLLL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
25-05-2019 18:00 TANGO WARSZAWAWyjazd
02-06-2019 14:00 SZYBKI SHOTWyjazd
09-06-2019 19:00 BIAŁY PROCHWyjazd
16-06-2019 13:00 STANDARD SŁUŻEWDom
30-06-2019 12:00 ABNEGATWyjazd

14-04-2019 18:00
28-04-2019 17:00
12-05-2019 15:00
19-05-2019 19:00
25-05-2019 18:00
02-06-2019 14:00
09-06-2019 19:00
30-06-2019 12:00

Nazwa Rozegrane mecze Zawodnik Meczu MVP Ocena Bramkarza Pozycja Numer
3 1 1 0 3 0 3 0 0 0
2 0 0 5 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 4 4 0 8 7 1 0 0 0
5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 0 0 0 3 1 2 0 0 0
7 1 1 0 0 0 0 0 0 1
6 2 2 0 5 5 0 0 0 0
3 0 0 1 0 0 0 0 0 0
4 0 0 4 1 0 1 0 0 0
4 0 0 11 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 0 0 0 2 2 0 0 0 0

BIZNESKLASA I Tabela (2020z)

LP Drużyna Array Array Array
1 KABANI 6 29 16
2 LAMICO 5 2 10
3 JOGADORES 5 7 10
4 BARLETT 7 2 10
5 BANANEIROS LAS PALMAS 6 -2 6
6 PLUS 7 -38 0

BIZNESKLASA II Tabela (2020z)

LP Drużyna Array Array Array
1 PIJANNI BROTHERS 7 8 16
2 CBS WARSAW 7 6 13
3 DOUBLE TEAM 7 7 12
4 ALEA IACTA EST 6 8 10
5 USZY PAJONKA 6 -7 9
6 FOREIGNTINA 6 -5 7
7 BRITENET 6 0 6
8 TiM 7 -17 3

BIZNESKLASA III Tabela (2020z)

LP Drużyna Array Array Array
1 VERIZON CONNECT 7 16 17
2 RIVER PLATE 6 2 12
3 COPA-CZE 7 7 12
4 COLLEGE OF EUROPE NATOLIN 7 -3 9
5 JDE CFC 7 0 9
6 AGRO-POL 6 -1 8
7 FC MOONFOX 7 -4 7
8 GRUPA KDM 7 -17 4

Ekstraklasa Tabela (2020z)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna Array Array Array
1 WAWALIONS 7 27 21
2 KAMSZOTY 7 12 16
3 FC UNITED OF EXPATS 7 6 16
4 PRESTIGE R-3 7 -3 9

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna Array Array Array
1 SANTOS 7 -8 6
2 PRZYJACIELE 7 -4 6
3 SZCZĘKI SZCZĘŚLIWICE 7 -8 6
4 CERVINUS 7 -22 3

II LIGA Tabela (2020z)

LP Drużyna Array Array Array
1 MICHAŁOWICE 8 40 21
2 ALRUDIDAH 7 12 18
3 RUP 7 -4 13
4 REYTAN 6 -7 9
5 NIEDOGAZOWANI 6 -1 8
6 ALTER VALKIRIA 7 -4 7
7 FC GAUGANIS 8 -13 7
8 CIĘŻKI PRZECIWNIK 6 1 7
9 TANGO WARSZAWA 6 -10 4
10 BŁĘKITNY PŁOMIEŃ 5 -14 1

III LIGA Tabela (2020z)

LP Drużyna Array Array Array
1 CHLEJSY FC 6 30 18
2 ABNEGAT 7 14 18
3 TANGO WARSZAWA 2 6 32 15
4 BIKERS TEAM 7 15 15
5 SND 6 15 13
6 RANDOM TEAM 8 2 13
7 FAITHFUL TEAM 7 -7 6
8 SPORTING WARSZAWA 6 -31 3
9 KUKLE FC 8 -30 1
10 LS RAMPA 9 -40 1
Slider
SportLiga.PL