Kadra Sportliga.PL jest doświadczonym organizatorem sportu, dysponuje unikalnym "know-how" oraz fachowym i kreatywnym zespołem zorientowanym na kompleksowe potrzebyKlienta.

Dba zwłaszcza o dobrą atmosferę, wygodę, zadowolenie i czas Klienta. Na zakończenie rozgrywek nagradzani są zarówno drużyny, indywidualni zawodnicy ale także kibice Warszawskiej Ligi Futbolu, Ligi Firm. Jesteśmy organizatorem Największej amatorskiej ligi siódemek piłkarskich w Warszawie. SportLiga.PL zapewnia Klientom pełną obsługę w trakcie trwania rozgrywek i imprez. Deleguje profesjonalnych sędziów do prowadzenia zawodów w każdej z dyscyplin (piłka nożna, futsal, siatkówka, lekkoatletyka).

W trakcie wszystkich imprez i rozgrywek ligowych na miejscu obecni są pracownicy obsługi technicznej wydarzenia. Ubrani w jednolite stroje firmowe dla szybkiej identyfikacji, służą zawsze niezbędną pomocą. SportLiga.Pl zapewnia profesjonalny sprzęt niezbędny do przeprowadzenia wszystkich imprez. W rozgrywkach ligowych używane są piłki produkowane wyłącznie przez wiodących producentów. Drużyny które nie posiadają jednolitych strojów mają do dyspozycji, na czas trwania zawodów, znaczniki z numeracją. Obsługa dysponuje również walizkami medycznymi (suchy lód, opatrunki, woda utleniona etc.) Obsługa Klientów w trakcie rozgrywek ligowych obejmuje również czas pomiędzy poszczególnymi kolejkami spotkań.

Do dyspozycji uczestników oddanych jest kilka komunikacji dla załatwiania bieżących spraw związanych z rozgrywkami m.in. numer telefonu, adres email. Kapitanowie drużyn otrzymują telefoniczne przypomnienie 2 dni przed każdym zbliżającym się meczem. W trakcie rozgrywek funkcjonują dedykowane serwisy internetowe, dodatkowo uczestnicy otrzymują po każdej kolejce biuletyn elektroniczny z relacjami, wynikami,tabelami, terminarzem. Wszystkie imprezy obsługiwane są przez serwis fotograficzny, dokumentujący ich przebieg.

Wybrane imprezy organizowane przez SportLiga.PL są relacjonowane przez ogólnodostępne media tj. prasę, portale internetowe, radio i telewizję.

Kontakt

SportLiga.PL

WLS Spółka z o.o.
ul. Na Uboczu 26/16
02-791 Warszawa
NIP: 951-239-84-59

Biuro:

Ul. NA UBOCZU 26/16
02-791 WARSZAWA
TEL.: 509-677-677

Mail: biuro@sportliga.pl

Menadżer Lig:

Bartosz Borys
tel. (+48) 513-654-654

Mail: bartosz.borys@sportliga.pl
Slider
SportLiga.PL