Newsy Liga Firm

Za nami trzecia kolejka sezonu zima 2019 rozgrywek Biznesklasy na sztucznej trawie SportLiga.PL! W tym tygodniu obejrzeliśmy trzy spotkania na najwyższym szczeblu rozgrywek. Piłka lądowała w siatce łącznie osiemnaście razy. Raz zwyciężyli gospodarze, raz goście, a raz padł remis, jednak o zwycięstwach decydowała w obu przypadkach tylko jedna bramka. Można również powiedzieć, że była to kolejka fair play, ponieważ sędzia w żadnym spotkaniu nie musiał używać kartek. Zapraszamy do zapoznania się z opisem oraz relacjami wideo poszczególnych spotkań.

Za nami trzecia kolejka sezonu zima 2019 rozgrywek Biznesklasy na sztucznej trawie SportLiga.PL! W tej kolejce obejrzeliśmy cztery spotkania. Łącznie piłka wpadała do siatki trzynaście razy. Dwukrotnie zwyciężali goście, jedno zwycięstwo zaliczyli gospodarze, i tylko raz nie został wyłoniony zwycięzca. Była to dość ostra kolejka, biorąc pod uwagę przestrzeganie przepisów przez zawodników, ponieważ sędzia był zmuszony użyć żółtego kartonika aż osiem razy. Zapraszamy do zapoznania się z opisem oraz relacjami wideo poszczególnych spotkań.

Za nami trzecia kolejka sezonu zima 2019 rozgrywek Biznesklasy na sztucznej trawie SportLiga.PL! W tej kolejce obejrzeliśmy cztery spotkania. Łącznie piłka wpadała do siatki aż dwadzieścia siedem razy. Dwukrotnie zwyciężali goście i tylko raz nie został wyłoniony zwycięzca. Można również powiedzieć, że była to kolejka fair play, ponieważ sędzia w żadnym spotkaniu nie musiał używać kartek. Zapraszamy do zapoznania się z opisem oraz relacjami wideo poszczególnych spotkań.

Za nami druga kolejka sezonu zima 2019 rozgrywek Biznesklasy na sztucznej trawie SportLiga.PL! W tej kolejce obejrzeliśmy dwa spotkania. W pierwszym pojedynku Poczta Polska podejmowała Double Team. Faworytem tego pojedynku była Poczta. Jednak skazani na porażkę zawodnicy Double Team zagrali dobra zawody i postawili się przeciwnikowi. Co prawda ulegli, ale tylko jedną bramką. W kolejnym pojedynku mieliśmy starcie jednych z głównych faworytów do mistrzowskiego tytułu. Bananeiros Las Palmas podejmowało Ligę Misiów. Mecz był niezwykle zacięty i wyrównany, a drużyny ostatecznie podzieliły się punktami.

Za nami druga kolejka sezonu zima 2019 rozgrywek Biznesklasy na sztucznej trawie SportLiga.PL! W tej kolejce obejrzeliśmy cztery spotkania. W pierwszym spotkaniu Britenet podejmował JDE CFC. Obie drużyny do tego spotkania przystępowały w zupełnie różnych nastrojach. Britenet po zwycięstwie w pierwszym spotkaniu chciał podtrzymać zwycięską passe i zdobyć komplet punktów. Jde jednak nie zamierzało łatwo oddać punktów. Jednak tego dnia to gospodarze okazali się lepsi i zgarnęli trzy punkty. W kolejnym spotkaniu Foreigntina 2016 podejmowała Alea Iacta Est. W tym spotkaniu ciężko było wskazać faworyta, gdyż goście dopiero rozpoczynali zmagania w lidze i nie wiadomo było jaką prezentują formę. Lepsi jednak okazali się gospodarze, którzy dzięki zwycięstwu objęli prowadzenie w lidze. W kolejnym spotkaniu Testcase podejmowało Botafogo. Obie ekipy w pierwszej kolejce doznały porażek, więc to był doskonały moment, żeby złapać jakieś punkty. Mecz doskonale ułożył się dla Botafogo, które wygrało zdecydowanie i dość wysoko. Na zakończenie kolejki, liderujący TiM podejmował Fc WS. Goście dopiero rozpoczynali zmagania w lidze, więc ciężko było przewidzieć ich możliwości. Zagrali jednak doskonałe zawody i pokonali lidera, który spadł aż na czwarte miejsce.

BIZNESKLASA I Tabela (2019z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 POCZTA POLSKA 3 12 9
2 LIGA MISIÓW 4 4 8
3 BANANEIROS LAS PALMAS 4 7 5
4 LAMICO 3 1 5
5 KABANI 2 0 3
6 DOUBLE TEAM 4 -10 1
7 PLUS 2 -10 1
8 JOGADORES 2 -4 0
SportLiga.PL