Newsy Liga Firm

 ROZGRYWKI LIGOWE ZAWIESZONE 

Drodzy zawodnicy,

W związku z cały czas rozwijającą się i postępującą sytuacją związaną z Koronawirusem chcielibyśmy poinformować, że podjęliśmy decyzję o zawieszeniu rozgrywek Sportliga Weekend oraz Sportliga Biznes na od dnia dzisiejszego do odwołania.

Jest to niezwykle trudna sytuacja dla wszystkich jednak w trosce o zdrowie Wasze oraz Waszych rodzin nie możemy pozwolić sobie na ryzyko gry w obecnych okolicznościach .

Liczymy na wyrozumiałość w tej skomplikowanej sytuacji i elastyczność związaną z dalszym ciągiem rozgrywek.

Mamy nadzieję , że uda nam się szybko wznowić rozgrywki a Liga Wiosenna rozpocznie się zgodnie z planem lub maksymalnie z tygodniowym opóźnieniem.
Cały czas monitorujemy sytuację i będziemy Was na bieżąco informować i zmianach .

Życzymy wszystkim zdrowia, dbajcie o siebie i swoje rodziny, mamy nadziej że zobaczymy się już niedługo na boiskach Sportligi.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji na facebooku czy też pod telefonem 513 654 654.

W minionym tygodniu mieliśmy liga szóstek dla firm zaszczyciła nas obecnością czterech ekip, które starły w dwóch, widowiskowych meczach. Pierwszy pojedynek rozgrywany był pomiędzy ekipą pościgową lidera Lamico oraz drużyną środka tabeli Barlett. Drugi pojedynek to starcie zdecydowanego faworyta na mistrza zimowych rozgrywek - Kabani, z zajmującym dolną część tabeli, Plusem. Co tam się wydarzyło? Sprawdźmy!

Pijanni Brothers po dramatycznym początku meczu, wywieźli remis ze starcia z Foreigntiną, ale rozpędzony CBS Warsaw coraz bardziej depcze im po piętach. Nie najlepiej tą kolejkę będą wspominać Uszy Pajonka oraz TiM, którzy odnieśli bolesne porażki, a Ci pierwsi w ogóle nie pojawili się na boisku. Do grona przegranych dołączył Double Team, który uległ Alei Iacta Est. Przejdźmy do sedna.

Cze! Copa-Cze, rzekł Verizon Connect gdy odjeżdżał z ciężko wywalczonym tytułem mistrzowskim pierwszej rundy po tym, jak dość gładko pokonał FC Moonfox 4:1, a ich największy rywal w wyścigu po tytuł, przegrał z Agro-Pol 2:4. Ale zacznijmy od początku.

Szósta seria gier III Biznesklasy to tylko dwa spotkania. Pierwsze z nich to rywalizacja Agro-Polu z Verizon Connect. Mecz, na którym nie zasnął by nikt. Mnóstwo akcji, emocji, bramek, walki do końca i nieoczekiwanych zwrotów akcji. W drugim meczu Grupa KDM grała z FC MoonFox. To spotkanie również było bardzo emocjonujące. FC MoonFox był zdecydowanym faworytem tego meczu, ale Grupa KDM postawiła rywalom godne warunki przez większą część meczu. Zapraszamy do podsumowania kolejki!

BIZNESKLASA III Tabela (2019j)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 CBS WARSAW 10 18 27
2 ALEA IACTA EST 10 9 22
3 JDE CFC 10 5 15
4 FREED FROM DESIRE 10 -4 11

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 FC MOONFOX 10 3 15
2 COPA-CZE 10 2 12
3 KTS DONKI 10 -8 12
4 TESTCASE 10 -25 4
SportLiga.PL