Newsy Liga Firm

 ROZGRYWKI LIGOWE ZAWIESZONE 

Drodzy zawodnicy,

W związku z cały czas rozwijającą się i postępującą sytuacją związaną z Koronawirusem chcielibyśmy poinformować, że podjęliśmy decyzję o zawieszeniu rozgrywek Sportliga Weekend oraz Sportliga Biznes na od dnia dzisiejszego do odwołania.

Jest to niezwykle trudna sytuacja dla wszystkich jednak w trosce o zdrowie Wasze oraz Waszych rodzin nie możemy pozwolić sobie na ryzyko gry w obecnych okolicznościach .

Liczymy na wyrozumiałość w tej skomplikowanej sytuacji i elastyczność związaną z dalszym ciągiem rozgrywek.

Mamy nadzieję , że uda nam się szybko wznowić rozgrywki a Liga Wiosenna rozpocznie się zgodnie z planem lub maksymalnie z tygodniowym opóźnieniem.
Cały czas monitorujemy sytuację i będziemy Was na bieżąco informować i zmianach .

Życzymy wszystkim zdrowia, dbajcie o siebie i swoje rodziny, mamy nadziej że zobaczymy się już niedługo na boiskach Sportligi.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji na facebooku czy też pod telefonem 513 654 654.

W minionym tygodniu mieliśmy liga szóstek dla firm zaszczyciła nas obecnością czterech ekip, które starły w dwóch, widowiskowych meczach. Pierwszy pojedynek rozgrywany był pomiędzy ekipą pościgową lidera Lamico oraz drużyną środka tabeli Barlett. Drugi pojedynek to starcie zdecydowanego faworyta na mistrza zimowych rozgrywek - Kabani, z zajmującym dolną część tabeli, Plusem. Co tam się wydarzyło? Sprawdźmy!

Pijanni Brothers po dramatycznym początku meczu, wywieźli remis ze starcia z Foreigntiną, ale rozpędzony CBS Warsaw coraz bardziej depcze im po piętach. Nie najlepiej tą kolejkę będą wspominać Uszy Pajonka oraz TiM, którzy odnieśli bolesne porażki, a Ci pierwsi w ogóle nie pojawili się na boisku. Do grona przegranych dołączył Double Team, który uległ Alei Iacta Est. Przejdźmy do sedna.

Cze! Copa-Cze, rzekł Verizon Connect gdy odjeżdżał z ciężko wywalczonym tytułem mistrzowskim pierwszej rundy po tym, jak dość gładko pokonał FC Moonfox 4:1, a ich największy rywal w wyścigu po tytuł, przegrał z Agro-Pol 2:4. Ale zacznijmy od początku.

Szósta seria gier III Biznesklasy to tylko dwa spotkania. Pierwsze z nich to rywalizacja Agro-Polu z Verizon Connect. Mecz, na którym nie zasnął by nikt. Mnóstwo akcji, emocji, bramek, walki do końca i nieoczekiwanych zwrotów akcji. W drugim meczu Grupa KDM grała z FC MoonFox. To spotkanie również było bardzo emocjonujące. FC MoonFox był zdecydowanym faworytem tego meczu, ale Grupa KDM postawiła rywalom godne warunki przez większą część meczu. Zapraszamy do podsumowania kolejki!

BIZNESKLASA I Tabela (2019j)

LP Drużyna M B Pkt.
1 BANANEIROS LAS PALMAS 10 13 23
2 KABANI 10 6 21
3 LAMICO 10 13 17
4 JOGADORES 10 11 14
5 DOUBLE TEAM 10 -5 11
6 KACZYPRYT 10 -38 0
SportLiga.PL