Newsy Liga Firm

W ramach III kolejki I BIZNESKLASY rozegrane zostały 4 spotkania. W spotkaniu na szczycie WARSAW PSC zremisował 0:0 z FC ALBATROS. W drugim spotkaniu zespół PAPADENSY uległ 1:4 FC WS. W trzecim meczu WIKTOR zremisował 2:2 z RND. W ostatniej rywalizacji padło aż 8 bramek. DOUBLE TEAM zremisował 4:4 z LAMICO.

W ramach III kolejki II BIZNESKLASY rozegrane zostały 3 spotkania. W pierwszym meczu BANANEIROS LAS PALMAS wygrywali 7:0 ze ZDRADZIECKIMI MORDAMI. W drugim spotkaniu ALEA IACTA EST pokonała 3:0 BRITENET. W ostatnim pojedynku TiM przewagą jednej bramki wygrał z zespołem KAWUCHA.

Przed nami III Kolejka zmagań w Biznesklasie na sztucznej trawie . Emocji na pewno nie będzie brakowało ponieważ czeka nas kilka niesamowitych pojedynków, na które serdecznie zapraszamy. 

W ramach II kolejki I BIZNESKLASY rozegrane zostały 3 spotkania. W pojedynku mistrzów WARSAW PSC uległ 2:3 drużynie LAMICO. DRUŻYNA A po raz kolejny pokazała się dobrej strony i wygrała 5:2 z FC WS. W ostatnim spotkaniu II kolejki FC ALBATROS pewnie rozprawił się z RND, pokonując ich 4:1.

W ramach II kolejki II BIZNESKLASY rozegrane zostały 4 spotkania. W pierwszej rywalizacji WBS WARSZAWA uległ 0:1 zespołowi KaWuCha. W drugim spotkaniu BANANEIROS LAS PALMAS nie dali szans swoim rywalom i wygrali z nimi 5:1. W trzecim meczu POCZTA POLSKA pewnie wygrała z BRITENETEM. W ostatnim spotkaniu padło najwięcej bramek, a ZDRADZIECKIE MORDY wygrały 7:3 z ALEA IACTA EST.

SportLiga.PL