III Liga

Za nami piąta kolejka sezonu zima 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W pierwszym meczu Reprezentanci pokonali Warsaw Scorpions i wyprzedzili ich w tabeli. W kolejnym spotkaniu Abnegat po walce uległ liderowi Advocatowi Old Boys. Fc Siekierki w ostatnich sekundach meczu zapewniły sobie wygraną nad Bękartami Warszawy i dzięki temu wskoczyły na drugie miejsce. 07 do Przerwy zaliczyło dobry powrót do meczu i dzięki temu zwyciężyli ze Standardem Służew. W przedostatnim spotkaniu Snd okazało się lepsze o jedna bramkę od Wola Fans. Ostatnim meczem tej kolejki był pojedynek Fc Gauganis z River Plate. Mimo przeciwności losu Fc Gauganis udało się odnieść pierwsze zwycięstwo w lidze.

Za nami czwarta kolejka sezonu zima 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W pierwszym meczu Standard Służew nie daje szans Reprezentantom. Po godzinnej przerwie Standard gra drugi mecz. Tym razem ich przeciwnikiem SND. W derbach Służewa tym razem lepszy Standard. Doskonały mecz w wykonaniu Abnegata, który wreszcie zdobywa trzy punkty za sprawą zwycięstwa nad FC Gauganis. Wola Fans po zaciętym meczu dzieli się punktami z Warsaw Scorpions. W meczu na szczycie FC Siekierki dosyć łatwo ulegają rozpędzonemu Advocatowi Old Boys. W ostatnim spotkaniu dość nieoczekiwana porażka Bękartów Warszawy z River Plate.

Za nami trzecia kolejka sezonu zima 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W pierwszym pojedynku, po bardzo zaciętym boju, 07 Do Przerwy pokonało SND. W kolejnym spotkaniu Wola Fans musiała uznać wyższość Reprezentantów. Trzecim meczem tej kolejki, był pojedynek River Plate z Advocat Old Boys. Jak się później okazało, Advocat bez większych problemów rozbił swoich przeciwników. Warsaw Scorpions pewnie pokonało Standard Służew i można powiedzieć, że sprawiło niespodziankę. Ostatnim spotkaniem tej kolejki był pojedynek Bękartów Warszawy z FC Gauganis. Pierwsza połowa dla Gauganisów, jednak drugą wygrały Bękarty i zgarnęły komplet punktów.

Odbyła się druga kolejka sezonu zima 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W grupie A obejrzeliśmy jedno spotkanie. 07 DO PRZERWY podejmowało WOLA FANS i ciężko było wskazać faworyta. 07 DO PRZERWY swój pierwszy mecz przegrali, natomiast WOLA FANS dopiero rozpoczyna ligowe zmagania. Mecz był dość wyrównany, jednak brak zmian w WOLA FANS ułatwiło zadanie ich przeciwnikom. 07 DO PRZERWY świetnie wykorzystali ten fakt i zgarnęli trzy punkty i dzięki temu zostali liderami swojej grupy. W grupie B zmagania otworzył ABNEGAT z BĘKARTAMI WARSZAWY. Mimo świetnego początku ABNEGATA, BĘKARTY WARSZAWY pokazały, jak powinno wykorzystywać się okazje i dzięki temu zgarnęli trzy punkty. Kolejnym meczem był pojedynek RIVER PLATE i FC SIEKIERKI. Mimo wyrównanego początku z upływem czasu co raz częściej do głosu dochodzili goście, którzy co chwilę nękali obronę swoich przeciwników. Robili to dobrze i skutecznie i dzięki temu FC SIEKIERKI pewnie zgarnęły trzy punkty i objęły prowadzenie w grupie B. Ostatnim meczem był pojedynek ADVOCAT OLD BOYS z FC GAUGANIS. Obie ekipy mogą pochwalić się ogromnym doświadczeniem boiskowym. Mecz lepiej rozpoczął się dla FC GAUGANIS, ale konsekwencja i wytrenowane schematy i zagrania pozwoliły ADVOCATOWI w pełni kontrolować to spotkanie, a także zwyciężyć i zgarnąć komplet punktów.

W miniony weekend odbyła się inauguracyjna kolejka sezonu zima 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W grupie A III Ligi obejrzeliśmy tylko jedno spotkanie. 07 DO PRZERWY uległ w ostatnich sekundach WARSAW SCORPINS. W grupie B III Ligi mieliśmy przyjemność zobaczyć trzy mecze. W pierwszym pojedynku zobaczyliśmy powracających do ligi weteranów rozgrywek ADVOCAT OLD BOYS, którzy podejmowali debiutantów z BĘKARTÓW WARSZAWA. Jak przystało na wielokrotnych mistrzów ADVOCACI zgarnęli komplet punktów. W kolejnym spotkaniu zobaczyliśmy ligowych wyjadaczy. ABNEGAT podzielił się punktami z RIVER PLATE. W ostatnim mecz pierwszej kolejki mieliśmy szansę obejrzeć popis bramkarzy. Zarówno golkiper FC GAUGANIS jak i FC SIEKIEREK pokazali najwyższy kunszt na tej pozycji. Jednak mimo fenomenalnych obron bramkarza FC GAUGANIS, FC SIEKIERKI zgarnęły komplet punktów.

III LIGA Tabela (2018z)

III LIGA GR A

LP Drużyna M B Pkt.
1 07 DO PRZERWY 4 3 9
2 REPREZENTANCI 4 1 9
3 WARSAW SCORPIONS 4 3 7
4 STANDARD SŁUŻEW 4 1 6
5 SND 4 -3 3
6 WOLA FANS 4 -5 1

III LIGA GR B

LP Drużyna M B Pkt.
1 ADVOCAT OLD BOYS 5 18 15
2 FC SIEKIERKI 4 6 9
3 BĘKARTY WARSZAWY 5 -1 6
4 ABNEGAT 4 -5 4
5 RIVER PLATE 5 -9 4
6 FC GAUGANIS 5 -9 3
SportLiga.PL