III Liga

Za nami czwarta kolejka sezonu wiosna 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! Większość meczów rozegraliśmy w sobotę. Rozpoczęliśmy od spotkania Wola Fans z Fc Gauganis. Tak jak się spodziewaliśmy, mecz był niezwykle zacięty i wyrównany, a o zwycięstwie zadecydowała druga połowa w której skuteczniejsi okazali się zawodnicy Wola Fans. Kolejnym mecz to starcie Zespołu Pieśni i Tańca z Chlejsami Fc. Spotkanie to ustawiła czerwona kartka dla gospodarzy, a goście pokazali swoją skuteczność w ataku i pewnie zgarnęli komplet punktów, dzięki czemu zrównali się punktami z liderem. W ostatnim sobotnim meczu, Abnegat podejmował Bękarty Warszawy. Mecz zapowiadał się niezwykle ciekawie, a zwycięzca tego pojedynku wyrównywał bilans punktowy z liderem. Po zaciętym i wyrównanym boju, Abnegat zgarnął komplet punków i jak na razie pretenduje do tytułu rewelacji sezonu. Ostatni mecz tej kolejki rozegraliśmy w niedzielę, a naprzeciwko siebie stanęli Warsaw Scorpions i Honest. Był to pojedynek drużyn, które nie miały jeszcze punktów i zamykały ligową tabelę. Spodziewaliśmy się wyrównanego pojedynku, jednak jak się później okazało, było to jednostronne widowisko, a pewne i wysokie zwycięstwo odnieśli zawodnicy Honest.

Za nami trzecia kolejka sezonu wiosna 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! Tuż przed długą majówką obejrzeliśmy cztery spotkania. Na start spotkali się weterani ligi. Abnegat podejmował Fc Gauganis i w końcowym rozrachunku okazał się lepszy o jedną bramkę. W kolejnym meczu mieliśmy starcie Bękartów Warszawy z Chlejsami FC. Obie ekipy pretendują do mistrzowskiego tytułu, ale na starcie rozgrywek lepsze okazały się Bękarty. Wola Fans mimo zaangażowania, uległa lepiej zorganizowanemu Standardowi Służew. Na koniec ligowej kolejki, 07 do Przerwy rozgromiło Warsaw Scorpions i kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa.

Za nami druga kolejka sezonu wiosna 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W tej kolejce o zwycięstwie w czterech meczach decydowała jedna bramka, tylko 07 do Przerwy wygrało wyżej. W sobotnie popołudnie rozpoczeliśmy od pojedynku Zespołu Pieśni i Tańca z Warsaw Scorpions. Mecz nie zwykle wyrównany, ale w końcówce to ZPiT zdobył gola i cieszył się z pierwszych trzech punktów. Wspomniane wcześniej 07 do Przerwy dosyć łatwo poradziło sobie z Wola Fans i umocniło się na pozycji lidera. Tuż za nimi Chlejsy Fc, które po raz kolejny w ostatnich minutach meczu wyrywają trzy punkty przeciwnikowi. Tym razem udało im się to w pojedynku z Fc Gauganis. Abnegat, mający większą liczebność w składzie, uległ Standardowi Służew. Na koniec Bękarty Warszawy okazały się lepsze od Honest.

Za nami pierwsza kolejka sezonu wiosna 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! Na inaugurację sezonu obejrzeliśmy cztery spotkania. W pierwszym 07 do Przerwy podejmował debiutanta Zespół Pieśni i Tańca i rozprawił się z nimi gładko. W kolejnym meczu Fc Gauganis także podejmowało debiutantów z Honest i nie dali im większych szans na boisku. Abnegat dosyć łatwo poradził sobie z nieobliczalną Wolą Fans, a na zakończenie kolejki Chlejsy Fc odwróciły losy spotkania i wyrwały trzy punkty Standardowi Służew.

III LIGA – ADVOCAT OLD BOYS MISTRZEM!
Za nami sezon zima 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL!

III LIGA Tabela (2018z)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 ADVOCAT OLD BOYS 10 41 30
2 REPREZENTANCI 10 -8 18
3 07 DO PRZERWY 10 7 18
4 FC SIEKIERKI 10 2 15
5 WARSAW SCORPIONS 10 -5 14
6 BĘKARTY WARSZAWY 10 -2 13

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 STANDARD SŁUŻEW 10 9 15
2 SND 10 2 15
3 RIVER PLATE 10 8 14
4 ABNEGAT 10 -5 14
5 WOLA FANS 10 -21 7
6 FC GAUGANIS 10 -28 3
SportLiga.PL