Ekstraklasa

Za nami piąta kolejka sezonu zima 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W pierwszym spotkaniu Fc Kebavita gładko poradziła sobie z Gospodarzami i utrzymała pozycję lidera. Drugim pojedynkiem tej kolejki było starcie Fc United of Expats ze Szczękami Szczęśliwice. Jak się okazało Expatsi nie dali szans swoim przeciwnikom i pokonali ich wysoko. W kolejnym spotkaniu Promil Mokotów po dobrym meczu pokonał Fusy i przeskoczył ich w ligowej tabeli. Ostatnim spotkaniem było starcie pomiędzy Służewcem i Cervinusem. Mecz był niezwykle zacięty i wyrównany, ale ostatecznie to Służewiec cieszył się z kompletu punktów i utrzymał pozycję vice lidera ligi.

Za nami czwarta kolejka sezonu zima 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W pierwszym meczu obejrzeliśmy grad bramek a Gospodarze ulegli w ostatnich sekundach meczu Fusom. W kolejnym spotkaniu Cervinus nie przestraszył się pojedynku z liderem i urwał punkty Fc Kebavita. Następny mecz możemy nazwać starciem gigantów. Promil Mokotów podejmował Fc United of Expats, a pojedynek zakończył się remisem. W ostatnim spotkaniu czwartek kolejki Szczęki Szczęśliwice przegrały drugą połowę i cały mecz, a trzy punkty trafiają do Służewca.

Za nami trzecia kolejka sezonu zima 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W pierwszym meczu Cervinus gładko pokonał Gospodarzy i zasłużenie zgarnął trzy punkty. W kolejnym meczu mieliśmy pojedynek mistrza zeszłego sezonu z aktualnym liderem ligi. Po bardzo zaciętym spotkaniu FC United of Expats podzielił się punktami z FC Kebavita. Trzecim spotkaniem był pojedynek Promila Mokotów ze Służewcem. Mecz obfitował w dobre i szybkie akcje, ale ostatecznie to Służewiec zgarnął komplet punktów. Ostatnim pojedynkiem w Ekstraklasie było spotkanie Szczęk Szczęśliwice z Fusami. Całe spotkanie było niezwykle wyrównane i zakończyło się podziałem punktów.

W najwyższej klasie rozgrywkowej odbył się druga kolejka sezonu zima 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W pierwszym meczu SŁUŻEWIEC podejmował FUSY. Przed pierwszym gwizdkiem sędziego ciężko było wskazać faworyta, a po ostatnim okazało się, że to FUSY zgarniają trzy punkty. W kolejnym spotkaniu mieliśmy hit kolejki. PROMIL MOKOTÓW podejmował FC KEBAVITA. Spotkanie było niezwykle zacięte, przez co obfitowało w sporą ilość fauli i spięć, ale obejrzeliśmy także świetne akcje i bramki, a FC KEBAVITA zgarnęła komplet punktów i została samodzielnym liderem. Ostatnim meczem tej kolejki, jaki mieliśmy okazję obejrzeć, był pojedynek obrońcy tytułu – FC UNITED OF EXPATS z GOSPODARZAMI. Patrząc na wyniki z poprzedniej rundy, przed meczem mogliśmy się zastanowić, jak wysoko wygrają mistrzowie. Boisko jednak zweryfikowało te myśli, a GOSPODARZE nawiązali walkę i nie odstawali od swoich przeciwników. Niestety nadeszła druga połowa i mistrz udowodnił, czemu ma taki tytuł. FC UNITED OF EXPATS, nie bez trudu, ale pokonało GOSPODARZY.

W miniony weekend odbyła się inauguracyjna kolejka sezonu  zima 2018  rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL!  W najwyższej klasie rozgrywkowej obejrzeliśmy trzy spotkania. Debiutujący zawodnicy FC KEBAVITA rozgromili FUSY i tym samy zostali pierwszym liderem. W kolejnym mecz powracający na ligowe boisko SŁUŻEWIEC podzielił się punktami z GOSPODARZAMI. W ostatnim meczu pierwszej kolejki PROMIL MOKOTÓW podejmował mistrza II ligi sezonu jesiennego SZCZĘKI SZCZĘŚLIWICE. Zgodnie z myślą „bić mistrza” PROMIL nie dał większych szans swojemu przeciwnikowi i zgarnął trzy punkty.

Ekstraklasa Tabela (2018z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 FC KEBAVITA 5 21 11
2 SŁUŻEWIEC 5 3 10
3 FC UNITED OF EXPATS 4 10 8
4 PROMIL MOKOTÓW 5 4 7
5 FUSY 5 -11 7
6 CERVINUS 3 2 4
7 GOSPODARZE 5 -14 1
8 SZCZĘKI SZCZĘŚLIWICE 4 -15 1
SportLiga.PL