II Liga

Za nami czwarta kolejka sezonu wiosna 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! Zmagania rozpoczęliśmy w sobotę od pojedynku Czarnego Konia z Biały Prochem. Czekaliśmy na zacięty pojedynek, jednak tego dnia Biały Proch był w doskonałej formie i nie dał większych szans swoim przeciwnikom. Niedzielne zmagania rozpoczęliśmy od starcia lidera Advocata Old Boys z Niedogazowanymi. Gości czekało niezwykle trudne zadanie, jednak jak mieliśmy okazję się przekonać, przy odrobinie szczęścia mogli sprawić niespodziankę. Advocat jednak pokazał, że nie przez przypadek jest liderem i zgarnął komplet punktów. Niezwykle ciekawie było w pojedynku Błękitnego Płomienia z Reytanem. Obie ekipy stworzyły zacięty pojedynek, a o zwycięstwie zadecydowała różnica jednego gola, a trzy punkty trafiły do Reytana, który zrównał się punktami z liderem. W kolejnym spotkaniu Rosso Bianco podejmowało Bikers Team. Rosso gra w kratkę, a Bikers ma na koncie jedną wygraną. Mecz rozstrzygnął się w drugiej połowie, a szczęśliwsi po ostatnim gwizdku sędziego byli zawodnicy Rosso Bianco, którzy zgarnęli całą pulę. Ostatnim meczem tej kolejki było starcie Szczęk Szczęśliwice z Czarnym Koniem, który rozgrywał drugi swój mecz w ten weekend. Liczyliśmy, że goście po sobotniej porażce wyciągną lekcje ze swojej gry i tym razem będzie lepiej. Co prawda było lepiej, bo udało im się zdobyć gola, jednak stracili tyle samo co dzień wcześniej i to Szczęki Szczęśliwice, którzy od samego początku kontrolowali to spotkanie, zgarniają komplet punktów.

Za nami trzecia kolejka sezonu wiosna 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W tej kolejce obejrzeliśmy cztery spotkania. Pierwszym meczem trzeciej kolejki było starcie Białego Prochu z Błękitnym Płomieniem. Lepsi okazali się gracze Białego i zgarnęli komplet punktów. W kolejnym spotkaniu niespodziewanie wysoko Rosso Bianco uległo Reytanowi. Szczęki Szczęśliwice podzieliły się punktami z Niedogazowanymi, a na koniec kolejki Kocury Playoo.PL okazały się lepsze o jedną bramkę od Czarnego Konia.

Za nami druga kolejka sezonu wiosna 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W tej kolejce obejrzeliśmy komplet spotkania. Na starcie obejrzeliśmy pojedynek Białego Prochu z Reytanem w którym lepsi okazali się Ci pierwsi. Niedzielne popołudnie rozpoczęliśmy od pojedynku Advocata Old Boys ze Szczękami Szczęśliwice. Lider wygrał pewnie, jednak Szczęki pokazały kawał dobrego futbolu. Rosso Bianco rozbiło Błękitny Płomień i pokazało, że dobry bramkarz to podstawa. Kocury Playoo.PL uległy minimalnie Niedogazowanym, a na zakończenie kolejki Bikers Team wyrwał trzy punkty Czarnym Koniom.

Za nami pierwsza kolejka sezonu wiosna 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W tej kolejce obejrzeliśmy cztery spotkania. Na start, mistrz III ligi sezonu zima 2018, Advocat Old Boys gładko rozprawił się z Rosso Bianco, które tego dnia nie było w najlepszej formie. W kolejnym spotkaniu spotkały się doświadczone drużyny, gdzie Niedogazowani ulegli Błękitnemu Płomieniowi. Remis odnotowaliśmy w pojedynku Kocurów Playoo.PL ze Szczękami Szczęśliwice, które powróciły do drugiej ligi po nieudanych wojażach w ekstraklasie. W ostatnim meczu Czarny Koń uległ minimalnie Reytanowi.

II LIGA – KAMSZOTY MISTRZEM!
Za nami sezon zima 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL!

II LIGA Tabela (2018z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 KAMSZOTY 10 46 28
2 ZIELONA POLANA 10 43 25
3 ROSSO BIANCO 10 1 18
4 KOCURY PLAYOO.PL 10 0 18
5 REYTAN 10 5 18
6 BŁĘKITNY PŁOMIEŃ 10 0 16
7 NIEDOGAZOWANI 10 9 9
8 BIKERS TEAM 10 -7 8
9 HK INTER 10 -45 7
10 TANGO WARSZAWA 10 -36 6
11 CHLEJSY FC 10 -16 6
SportLiga.PL