II Liga

Za nami piąta kolejka sezonu zima 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W pierwszym meczu Błękitny Płomień rozbił Niedogazowanych i objął pozycję lidera. W kolejnym meczu po zaciętym boju Reytan podzielił się punktami z Kamszotami. Ostatnim pojedynkiem tej kolejki było starcie Zielonej Polany z Bikers Team. Meczy wygrała Zielona Polana i wskoczyła na pozycję v-ce lidera.

Za nami czwarta kolejka sezonu zima 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W pierwszym meczu lider Niedogazowani dosyć łatwo ulegli Rosso Bianco i stracili fotel lidera. Błętktny Płomień, po bardzo zaciętym i wyrównanym meczu pokonał Bikers Team. HK Inter pokazał próbkę swoich możliwości i dość łatwo wygrał z Chlejsami FC. W ostatnim spotkaniu tej kolejki Reytan nie dał rady Kocurom Playoo.PL, którzy dzięki wygranej wskoczyli na pozycję lidera.

Za nami trzecia kolejka sezonu zima 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W pierwszym spotkaniu Zielona Polana po zaciętym boju pokonała Chlejsy FC. W kolejnym spotkaniu naprzeciwko siebie stanęły ekipy Błękitnego Płomienia i Tango Warszawa. Mecz bez większych problemów wygrał Błękitny i zmniejszył stratę do liderów. Nie pokonani do tej pory Niedogazowani zeszli z boiska pokonani przez Kamszoty, które w ostatnich minutach meczu przechyliły szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Niezwykle wyrównanie było w pojedynku HK Inter z Reytanem, jednak to Ci drudzy zgarnęli komplet punktów. Ostatnim spotkaniem trzeciej kolejki było starcie Rosso Bianco z Bikers Team. Spotkanie o dwóch obliczach zakończone podziałem punktów.

Odbyła się druga kolejka sezonu zima 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W pierwszym meczu debiutant TANGO WARSZAWA podejmował RAYTANA. REYTAN po zeszłotygodniowej wpadce, chciał się zrehabilitować i udało im się to. Wygrali bardzo wysoko i zdecydowanie. W kolejnym spotkaniu ROSSO BIANCO podejmowało BŁĘKITNY PŁOMIEŃ. Patrząc na wyniki pierwszej kolejki w roli faworyta występowali gospodarze, jednak boisko pokazało, że nie ważne co na papierze, a to co na murawie. Obejrzeliśmy świetne zawody, które zakończyły się remisem. Trzecim spotkaniem był pojedynek HK INTER z NIEDOGAZOWANYMI. Mecz już przed pierwszym gwizdkiem sędziego mieli wygrany zawodnicy NIEDOGAZOWANYCH, gdyż HK INTER nie dotarł w pełnym składzie na zawody. NIEDOGAZOWANI doskonale wykorzystali swoją przewagę i rozgromili swoich przeciwników. Kolejnym spotkaniem był pojedynek KAMSZOTÓW z ZIELONĄ POLANĄ. Ciężko było tutaj wskazać przeciwnika, gdyż KAMSZOTY dopiero zaczynały ligowe zmagania, a ZIELONA POLANA pierwszy mecz wygrała pewnie i zdecydowanie. Jednak po upływie regulaminowego czasu, to KAMSZOTY cieszyły się z trzech punktów. W ostatnim meczu drugiej kolejki spotkały się KOCURY PLAYOO.PL z CHLEJSAMI FC. Mecz od samego początku trzymał w na pięciu, szybko strzelone gole ustawiły te zawody z których zwycięsko wyszły KOCURY i zgarnęły komplet punktów i dzięki temu są tuż za plecami NIEDOGAZOWANYCH.

W miniony weekend odbyła się inauguracyjna kolejka sezonu  zima 2018  rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL!  W pierwszym meczu dość nie spodziewanie i wysoko BŁEKITY PŁOMIEŃ uległ debiutującej w lidze ZIELONEJ POLANIE. Udany rewanż zaliczyli NIEDOGAZOWANI, którzy pokonali dość pewnie i zdecydowanie REYTANA. W kolejnym spotkaniu ROSSO BIANCO podejmowało mistrza III ligi zeszłego sezonu, czyli CHLEJSY FC. Jak się później okazało nie taki mistrz straszny, a ROSSO zgarnia komplet punktów. Ostatnim meczem tej kolejki był pojedynek BIKERS TEAM z KOCURY PLAYOO.PL. BIKERSI, którzy mogą się pochwalić bilansem siedmiu meczów bez porażki z zeszłego sezony, tym razem w ostatnim minutach ulegli KOCUROM.

SportLiga.PL