Newsy Liga Firm

W ramach III kolejki rundy finałowej rozegrane zostały 3 z 4 planowanych spotkań. W pierwszym meczu POCZTA POLSKA zasłużenie wygrała 5:3 z KABANI. W drugim BANANEIROS LAS PALMAS rozbili LAMICO aż 7:2. W trzecim spotkaniu AGRO-POL po zaciętym pojedynku wygrał 4:2 z WARSAW PSC.

W ramach III kolejki rundy finałowej rozegrane zostały 2 z 4 planowanych meczów. W pierwszym JOGADORES po wyrównanym pojedynku zremisowali 2:2 z PLUSEM i zapewnili sobie tytuł mistrzowski. W drugim i jednocześnie ostatnim meczu RIVER PLATE przegrał 0:3 z TiM.

W ramach III kolejki rundy finałowej rozegrane zostały wszystkie 4 spotkania. W pierwszym meczu JDE CFC po wyrównanym pojedynku musiało uznać wyższość WATAHAY i przegrali z nią 3:4. Następnie HARD ROCK CAFE nie stawił się na mecz, a FINDWIZARDS dzięki temu zdobył 3 punkty. W trzecim spotkaniu FOREIGNTINA pokonała FREED FROM DESIRE 2:1 i została jedynym niepokonanym zespołem. W ostatnim meczu NFOŚ i GW wygrał 5:2 z SIX PAYMENT. 

W ramach III kolejki rundy finałowej zostanie rozegranych 12 spotkań. Poniedziałkowe zmagania rozpocznie AGRO-POL oraz WARSAW PSC. Obie drużyny prezentują się poniżej oczekiwań i ciężko znaleźć faworyta tej rywalizacji. W drugim meczu JOGADORES podejmą PLUS. Remis zapewni gospodarzom upragniony tytuł. Goście natomiast chcą pozostać w walce o mistrzostwo muszą ten mecz wygrać. W trzecim poniedziałkowym spotkaniu JDE CFC zmierzy się z WATAHĄ. Gospodarze są pewni już miejsca medalowego. Gościom pozostaje walka o 3 miejsce. Jednak, aby tego dokonać muszą w poniedziałek zgarnąć komplet punktów. Następnie KTS DONKI będą rywalizować z RESTRUKTURYZACJĄ. Obie drużyny nie mają już szans na utrzymanie. Gospodarze w końcówce sezonu prezentują się dużo lepiej od gości, którzy wciąż pozostają jedyną drużyną bez punktów. W kolejnym meczu POCZTA POLSKA podejmie KABANI. Goście są 3 punkty od tytułu mistrzowskiego i bez wątpienia zrobią wszystko, aby zapewnić go sobie przed finałowym meczem z LAMICO. Wtorkowe zmagania zakończy BANANEIROS LAS PALMAS oraz LAMICO. W roli faworyta należy upatrywać gości, którzy znajdują się dużo korzystniej sytuacji oraz w minionych kolejkach lepiej się prezentują. W kolejnym meczu RIVER PLATE podejmie TiM. Gospodarze znajdują się w wyśmienitej formie, a w 4 poprzednim spotkaniach zgarnęli komplet punktów. Goście powoli wychodzą z kryzysu i przed ostatnim meczem II Biznesklasy zajmują 1 miejsce w grupie spadkowej. W drugim środowym spotkaniu FINDWIZARDS zmierzą się z HARD ROCK CAFE. Będzie niezwykle ciężko, aby chociaż w małym stopniu przewidywać wynik tej rywalizacji. Może goście zmobilizują się i pierwszy raz w sezonie zdobędą przynajmniej punkt. W ostatnim środowym meczu FOREIGNTINA zmierzy się z FREED FROM DESIRE. Gospodarze są już pewni mistrzostwa i w tym meczu już nic nie muszą. Goście natomiast mają 4 punkty przewagi nad 4 zespołem oraz 3 straty do wicelidera. Wynik inny niż zwycięstwo mocno skomplikuje ich szanse na wicemistrzostwo. W czwartek rozegramy jeszcze 3 spotkania. W pierwszym BRITENET podejmie ALEA IACTA EST. Gospodarze bez szans na medal będą chcieli zakończyć sezon pozytywnym rezultatem. W drugim KaWuCha będzie rywalizować z ABC PARKIETY. Wydaje się, że tylko cud może sprawić, że gospodarze utrzymają się w lidze. W futbolu jednak wszystko jest możliwe i może w przyszłym sezonie wciąż będziemy oglądać KaWuChę w gronie drużyn I Biznesklasy. W ostatnim spotkaniu NFOŚ i GW zmierzy się z SIX PAYMENT. Zespoły po podziale tabeli grają na dobrym poziomie i wydaje się, że będzie to mecz raczej na remis niż spotkanie ze zdecydowaną przewagą któregoś z zespołów.

W ramach II kolejki rundy finałowej zostały rozegrane 3 spotkania. W pierwszym meczu HARD ROCK CAFE oddał walkowera SIX PAYMENT. W drugim spotkaniu FOREIGNTINA zdobywają bramkę w ostatniej minucie zapewniła sobie tytuł. W trzecim i jednocześnie ostatnim meczu FINDWIZARDS przegrali 1:4 z NFOŚ i GW.

BIZNESKLASA III Tabela (2018j)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 FOREIGNTINA 10 33 28
2 JDE CFC 10 18 18
3 WATAHA 10 5 17
4 FREED FROM DESIRE 10 24 15

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 NFOŚ i GW 9 1 15
2 SIX PAYMENT 9 -8 13
3 FINDWIZARDS 9 -36 6
4 HARD ROCK CAFE 9 -37 0
SportLiga.PL