Za nami dziewiąta kolejka sezonu wiosna 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W ten weekend rozegraliśmy tylko dwa spotkania. W pierwszym meczu Kamszoty podejmowały Wawalions. Mecz był niezwykle zacięty, a o zwycięstwie zadecydowała różnica jednej bramki i dzięki temu Kamszoty liczą się nadal w walce o koronę. W Kolejnym spotkaniu Joga Bonito podejmowała Prestige Mokotów. Mimo, że liczyliśmy na wyrównane spotkanie, to pełną kontrolę nad przebiegiem na boisku miał Prestige. Chociaż w końcówce trochę odpuścili, to nie dali Joga Bonito wyrwać sobie zwycięstwa.


KAMSZOTY 3:2 WAWALIONS
Spotkanie o być albo nie być w grze o mistrzostwo. Drużyna która wygra liczyła się w dalszej walce, przegrany mógł mieć nawet kłopoty, by znaleźć się na podium. Mimo, że przed meczem Kamszoty były wyżej, to Wawalions nie raz pokazali, że nie odpuszczają i walczą o każdy kawałek boiska. Mecz lepiej zaczął się dla gospodarzy, którzy już na początku spotkania wyszli na prowadzenie, co nie co ustawiło dalszy przebieg spotkania. Obie ekipy nie kalkulowały, tylko miały jeden cel, zwyciężyć. Na kilka minut przed końcem pierwszej połowy, Kamszoty znów zdołały pokonać bramkarza. Na odpowiedź podrażnionych gości nie musieliśmy długo czekać. W trzy minuty zdołali doprowadzić do remisu i gdy wydawało się, że na przerwę drużyny zejdą z wynikiem remisowym, Kamszoty po raz kolejny objęły prowadzenie. Po zmianie stron mieliśmy istną wymianę ciosów, jednak jak się później okazało, zawodnicy mieli problem z wykończeniem swoich akcji i można powiedzieć, że to spotkanie rozstrzygnęło się w pierwszych dwudziestu pięciu minutach. Wawalions po tej porażce jest w ciężkiej sytuacji i ich szanse na mistrzowski tytuł ogromnie zmalały, natomiast Kamszoty dzięki swojej wygranej objęli prowadzenie w lidze.

JOGA BONITO 3:4 PRESTIGE MOKOTÓW
Spotkanie dwóch największych przegranych przed podziałem ligi. Obie drużyny z ogromnymi aspiracjami w kluczowych momentach zawodzili. Co prawda Joga Bonito można takie błędy wybaczyć, gdyż są beniaminkiem. To jednak Prestige trzeba zganić, że w najważniejszym meczu odpuścił i musi zadowolić się grą w strefie spadkowej. Samo spotkanie zapowiadało się ciekawie, wszystko było uzależnione od tego w jakich składach drużyny zjawią się na boisku. Mecz szybko otworzyli goście, jednak Joga Bonito momentalnie odpowiedziała na ich trafienie. Remis jednak nie trwał długo, bo Prestige po raz kolejny wyszedł na prowadzenie. Do końca pierwszej połowy nie obejrzeliśmy już więcej bramek, mimo, że stroną przeważającą byli goście. Po zmianie stron Prestige szybko udokumentował swoją przewagę kolejnymi bramkami. Taka przewaga uśpiła trochę czujność gości, co wykorzystali zawodnicy Joga Bonito. Zdołali zdobyć dwa gole, ale niestety zabrakło już czasu by powalczyć o remis, a może i wygraną.

 

 

 szóstki i siódemki rozgrywki piłkarskie jest zastrzeżony
Serdecznie dziękujemy drużynom za sportowe emocje w amatorskiej lidze na sztucznej trawie.
Do zobaczenia w kolejnym sezonie emocjonujących 

rozgrywek piłki nożnej dla studentów i nie tylko.

Kontakt

SportLiga.PL

WLS Spółka z o.o.
ul. Na Uboczu 26/16
02-791 Warszawa
NIP: 951-239-84-59

Biuro:

Ul. NA UBOCZU 26/16
02-791 WARSZAWA
TEL.: 509-677-677

Mail: biuro@sportliga.pl

Menadżer Lig:

Bartosz Borys
tel. (+48) 513-654-654

Mail: bartosz.borys@sportliga.pl

Ekstraklasa Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 KAMSZOTY 4 13 12
2 FC UNITED OF EXPATS 4 6 12
3 WAWALIONS 3 12 9
4 SZCZĘKI SZCZĘŚLIWICE 4 2 6
5 CERVINUS 4 -9 3
6 SANTOS 4 -4 3
7 PRESTIGE R-3 4 -7 3
8 PRZYJACIELE 5 -13 0
Slider
SportLiga.PL