Za nami siódma kolejka sezonu wiosna 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! Już w pierwszym spotkaniu mieliśmy okazję obejrzeć hit kolejki. Wawalions podejmowali Kamszoty. Tak jak zapowiadaliśmy mecz był niezwykle ciekawy i wyrównany, a o zwycięstwie zadecydowała różnica jednej bramki, dzięki której komplet punktów trafia do Kamszotów. Po chwili przerwy kolejny mecz rozegrali zawodnicy Kamszotów. Tym razem zmierzyli się z Cervinusem. Była to szansa dla Cervinusa, by urwać punkty podmęczonemu rywalowi. Goście jednak świetnie rozłożyli swoje siły i pokonali kolejnego przeciwnika zgarniając pełną pulę. W kolejnym meczu Emeryci mieli podejmować Zieloną Polanę, jednak zawodnicy Zielonej nie stawili się na boisku i trzy punkty trafiły do Emerytów, którzy depczą po piętach liderowi. Ostatni mecz, jaki obejrzeliśmy w tej kolejce, był to pojedynek Prestige Mokotów z Joga Bonito. Spotkały się drużyny, które lubią często operować piłką. Mecz był niezwykle ciekawy, a faworyt nie zawiódł. Co prawda zwyciężył tylko jedną bramką, ale komplet punktów trafia na konto Prestige Mokotów.


WAWALIONS 1:2 KAMSZOTY
Można powiedzieć, że był to mecz „o sześć punktów” i zapewnienie sobie udziały w grupie mistrzowskiej. Mecz więc zapowiadał się niezwykle ciekawie i taki też był. Od samego początku lepsze wrażenie sprawiali goście, jednak z minuty na minutę Wawalions zaczęli przejmować inicjatywę. Grali wysokim pressingiem, co sprawiało kłopoty Kamszotom. Ciągły napór opłacił się gospodarzom i to oni pierwsi wyszli na prowadzenie. Ich radość nie trwała jednak zbyt długo, bo chwilę później goście wyrównali i do przerwy mieliśmy remis. Po zmianie stron obraz gry nie wiele się zmienił. Wawalions ciągle napierała, jednak brakowało wykończenie. Bramka wisiała w powietrzu, ale ku zaskoczeniu zdobyli ją zawodnicy Kamszotów. Gospodarze rzucili się do huraganowych ataków, jednak nie byli w stanie sforsować doskonale spisującej się defensywy gości. Kamszoty zwyciężają i są prawie pewne awansu do grupy mistrzowskiej.

CERVINUS 1:4 KAMSZOTY
Mecz o wielką stawkę dla Kamszotów, gdyż mieli okazję zrównać się punktami z Emerytami. Cervinus z 3-ema punktami przed meczem zdecydowanie chciał dopisać kolejne 3. 0:1 do przerwy nadzieję Cervinusovi, który bardzo chciał, ale w drugiej połowie już nie mógł. 3 bramki stracone i 1 strzelona a Kamszoty jednak nie były bezbłędne. Często popełniane błędy wywoływały napięcie w formacjach obronnych i sporo szczęścia dopisało Kamszotom by dowieźć 3 punkty do końca.

EMERYCI 5:0 ZIELONA POLANA
Walkower na korzyść Emerytów

PRESTIGE MOKOTÓW 4:3 JOGA BONITO
Niedzielny mecz skojarzył ze sobą obie ekipy i w tej kolejce był to jeden z ciekawszych meczów. Sporo umiejętności indywidualnych popartych zrozumieniem między zawodnikami wywoływał na naszych twarzach uśmiech. W pierwszej połowie widzieliśmy pogoń. z 2:0 do 2:1. W drugiej rezultat 3:1 wywołał w Joga sportową złość i było blisko uratowania remisu a o końcowym rezultacie zdecydował słupek w ostatniej minucie meczu.

 

 

 szóstki i siódemki rozgrywki piłkarskie jest zastrzeżony
Serdecznie dziękujemy drużynom za sportowe emocje w amatorskiej lidze na sztucznej trawie.
Do zobaczenia w kolejnym sezonie emocjonujących 

rozgrywek piłki nożnej dla studentów i nie tylko.

Kontakt

SportLiga.PL

WLS Spółka z o.o.
ul. Na Uboczu 26/16
02-791 Warszawa
NIP: 951-239-84-59

Biuro:

Ul. NA UBOCZU 26/16
02-791 WARSZAWA
TEL.: 509-677-677

Mail: biuro@sportliga.pl

Menadżer Lig:

Bartosz Borys
tel. (+48) 513-654-654

Mail: bartosz.borys@sportliga.pl

Ekstraklasa Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 KAMSZOTY 4 13 12
2 FC UNITED OF EXPATS 4 6 12
3 WAWALIONS 3 12 9
4 SZCZĘKI SZCZĘŚLIWICE 4 2 6
5 CERVINUS 4 -9 3
6 SANTOS 4 -4 3
7 PRESTIGE R-3 4 -7 3
8 PRZYJACIELE 5 -13 0
Slider
SportLiga.PL