Za nami trzecia kolejka sezonu zima 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W pierwszym meczu Cervinus gładko pokonał Gospodarzy i zasłużenie zgarnął trzy punkty. W kolejnym meczu mieliśmy pojedynek mistrza zeszłego sezonu z aktualnym liderem ligi. Po bardzo zaciętym spotkaniu FC United of Expats podzielił się punktami z FC Kebavita. Trzecim spotkaniem był pojedynek Promila Mokotów ze Służewcem. Mecz obfitował w dobre i szybkie akcje, ale ostatecznie to Służewiec zgarnął komplet punktów. Ostatnim pojedynkiem w Ekstraklasie było spotkanie Szczęk Szczęśliwice z Fusami. Całe spotkanie było niezwykle wyrównane i zakończyło się podziałem punktów.

CERVINUS 4:1 GOSPODARZE
Cervinus tym meczem rozpoczynał ligowe zmagania. Gospodarze po dwóch meczach miały jeden punkt. Obie ekipy chciały zgarnąć komplet punktów. Długo musieliśmy czekać na pierwszego gola, bo dopiero w końcówce pierwszej połowy Cervinus otworzył wynik spotkania. Od początku drugiej połowy Cervinus nadal atakował co udokumentował kolejną bramką. Gospodarze szybko odpowiedzieli, jednak odpowiedź przeciwników była jeszcze szybsza i Cervinus nadal utrzymywał bezpieczną przewagę bramkową. W końcówce spotkania dołożyli jeszcze jedno trafienie i mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Cervinusa.

FC UNITED OF EXPATS 2:2 FC KEBAVITA
Spotkanie mistrza poprzedniej edycji z obecnym liderem ekstraklasy. Mecz zapowiadał się niezwykle ciekawie i ciężko było wskazać faworyta. Początek lepiej ułożył się dla gości, którzy po kwadransie gry prowadzili już dwoma bramkami. W kolejnych minutach spotkania, gospodarze ruszyli do ataków, ale dobrze w bramce spisywał się golkiper Fc Kebavita, który co i raz ratował swój zespół przed utratą gola. W ostatnich sekundach pierwszej połowy niestety skapitulował i do przerwy Fc United of Expats przegrywali tylko jedna bramką. Druga połowa dobrze zaczęła się dla gospodarzy, którzy szybko doprowadzili do remisu. Niestety kolejne minuty, mimo wymiany ciosów, nie przyniosły już nam bramek i mecz zakończył się sprawiedliwym remisem.

PROMIL MOKOTÓW 1:2 SŁUŻEWIEC
Przed meczem ciężko było wskazać faworyta. Co prawda Promil Mokotów po dwóch meczach miał trzy punkty, a Służewiec tylko jeden, ale obie ekipy pokazały, że potrafią dobrze pograć piłką. Od samego początku oglądaliśmy szybkie zawody, ciekawe akcje i strzały z dystansu. Jedyne czego brakowało to bramek i do przerwy mieliśmy remis. W drugiej połowie jako pierwsi na prowadzenie wyszli zawodnicy Promila, którzy wykorzystali rzut karny. Kolejne minuty to napór gości, którzy wreszcie doprowadzili do remisu, a pod koniec spotkania po dobrzej kontrze objęli prowadzenie, którego już nie oddali. Po bardzo dobrym i zaciętym meczu Służewiec zgarnia trzy punkty.

SZCZĘKI SZCZĘŚLIWICE 2:2 FUSY
Szczęki Szczęśliwice, które awansowały do Ekstraklasy podejmowały Fusy. Mimo, że obie ekipy doskonale znamy, nie byliśmy w stanie jednoznacznie wskazać faworyta. Od samego początku spotkania, mieliśmy wymianę ciosów. Żadna z ekip nie kalkulowała, tylko gdy tylko miała okazję to atakowała całym zespołem. Jako pierwsi wyszli na prowadzenie gospodarze, jednak kilka minut później goście wyrównali i taki wynik utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron obraz gry nie wiele się różnił od tego z pierwszej części spotkania. Mieliśmy dużo szybkich i składnych akcji, a po jednej z nich Fusy objęły prowadzenie. Długo utrzymywali korzystny wynik, jednak w końcu ulegli naporowi Szczęk i stracili bramkę. Do końca spotkania nie obejrzeliśmy już bramek, a obie ekipy podzieliły się punktami.

 

 

*wzór szóstki i siódemki rozgrywki piłkarskie jest zastrzeżony
Serdecznie dziękujemy drużynom za sportowe emocje w amatorskiej lidze na sztucznej trawie.
Do zobaczenia w kolejnym sezonie emocjonujących 

rozgrywek piłki nożnej dla studentów i nie tylko.

Kontakt

SportLiga.PL

WLS Spółka z o.o.
ul. Na Uboczu 26/16
02-791 Warszawa
NIP: 951-239-84-59

Biuro:

Ul. NA UBOCZU 26/16
02-791 WARSZAWA
TEL.: 509-677-677

Mail: biuro@sportliga.pl

Menadżer Lig:

Bartosz Borys
tel. (+48) 513-654-654

Mail: bartosz.borys@sportliga.pl

Ekstraklasa Tabela (2019z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 FC UNITED OF EXPATS 4 14 9
2 REYTAN 4 -1 9
3 SŁUŻEWIEC 3 9 9
4 KAMSZOTY 4 8 9
5 WAWALIONS 4 9 6
6 PRESTIGE MOKOTÓW 4 2 6
7 FC WILANÓW 2 -1 3
8 ERROR TEAM 3 -8 0
9 FC NATOLIN 3 -15 0
10 BĘKARTY WARSZAWY 3 -17 0
Slider
SportLiga.PL