Za nami siódma kolejka sezonu wiosna 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! Zmagania mieliśmy rozpocząć od pojedynku 07 do Przerwy z Chlejsami Fc. Liczyliśmy na doskonałe widowisko, jednak 07 nie stawiło się na boisku, więc Chlejsy otrzymały łatwe trzy punkty. W kolejnym meczu Honest podejmował Abnegata. Tutaj także liczyliśmy, że będzie to zacięte spotkanie. Takie też było, mimo tego, że Abnegat nie dotarł w pełnym składzie. Mecz zakończył się różnicą jednej bramki i komplet punktów zawędrował do Honest. Ostatnim spotkaniem tej kolejki był pojedynkiem outsidera z przed ostatnią ekipą. Warsaw Scorpions podejmowali Wola Fans. Tuż przed meczem rozpętała się ulewa i mecz rozpoczęliśmy z opóźnieniem, ale już wtedy wiedzieliśmy, że może być ciekawie. Piłka nabierała poślizgu, a zawodnicy obu ekip stworzyli dobrze widowisko. Mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem Wola Fans, którzy dzięki tej wygranej podskoczyli w ligowej tabeli.


07 DO PRZERWY 0:5 CHLEJSY FC
07 do Przerwy nie dotarło na mecz. Walkower dla Chlejsów Fc

HONEST 3:2 ABNEGAT
Spotkanie sąsiadów z ligowej tabeli. Mecz zapowiadał się zatem bardzo ciekawie. Liczyliśmy na wyrównane zawody i takie też były. Mimo, że Abnegat na mecz dotarł w mocno okrojonym składzie, to on jako pierwszy wyszedł na prowadzenie już na początku spotkania. Gdy bramka wyrównująca wisiała w powietrzu, goście ponownie zdobyli gola. Honest jednak momentalnie odpowiedział i chwilę później mieliśmy już remis. Dalsza część meczu z delikatną przewagą gospodarz, którzy w końcówce pierwszej połowy wyszli na prowadzenie po tym jak piłka odbiła się od poprzeczki, później bramkarza gości i wpadła do bramki. Druga część zawodów, to dominacja Honest, których co i raz zatrzymywał bramkarz gości. Abnegat od czasu do czasu odgryzał się, jednak nie mogli znaleźć drogi do bramki. Ostatecznie trzy punkty trafiają do Honest.

WARSAW SCORPIONS 4:8 WOLA FANS
Mecz na podbudowę morale obu zespołów. Scorpionsi liczyli na pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach, gdyż grali z bardzo chimeryczną ekipą z Woli, która wygra jeden mecz by kolejny przegrać, coś zremisuje, ale konia z rzędem temu, kto przewidzi jak zagrają następny mecz. I przy okazji pogodę. Mecz zaczął się z 10 minutowym opóźnieniem ze względu na przechodzącą burzę. 5 minut i 3 gole ustawiły mecz, ale Scorpionsi zdążyli w międzyczasie też coś ukąsić, lecz na pozytywny rezultat było to za mało. Wola Fans solidnie podeszli do tego meczu, nie lekceważyli rywala i z chirurgiczną precyzją mając okazję do strzału ładowali piłkę do bramki. tak w pierwszej jak i drugiej połowie.

 

 

 

 szóstki i siódemki rozgrywki piłkarskie jest zastrzeżony
Serdecznie dziękujemy drużynom za sportowe emocje w amatorskiej lidze na sztucznej trawie.
Do zobaczenia w kolejnym sezonie emocjonujących 

rozgrywek piłki nożnej dla studentów i nie tylko.

 

Kontakt

SportLiga.PL

WLS Spółka z o.o.
ul. Na Uboczu 26/16
02-791 Warszawa
NIP: 951-239-84-59

Biuro:

Ul. NA UBOCZU 26/16
02-791 WARSZAWA
TEL.: 509-677-677

Mail: biuro@sportliga.pl

Menadżer Lig:

Bartosz Borys
tel. (+48) 513-654-654

Mail: bartosz.borys@sportliga.pl

III LIGA Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 CHLEJSY FC 6 30 18
2 ABNEGAT 7 14 18
3 TANGO WARSZAWA 2 6 32 15
4 BIKERS TEAM 7 15 15
5 SND 6 15 13
6 RANDOM TEAM 8 2 13
7 FAITHFUL TEAM 7 -7 6
8 SPORTING WARSZAWA 6 -31 3
9 KUKLE FC 8 -30 1
10 LS RAMPA 9 -40 1
Slider
SportLiga.PL