Za nami trzecia kolejka sezonu zima 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W pierwszym pojedynku, po bardzo zaciętym boju, 07 Do Przerwy pokonało SND. W kolejnym spotkaniu Wola Fans musiała uznać wyższość Reprezentantów. Trzecim meczem tej kolejki, był pojedynek River Plate z Advocat Old Boys. Jak się później okazało, Advocat bez większych problemów rozbił swoich przeciwników. Warsaw Scorpions pewnie pokonało Standard Służew i można powiedzieć, że sprawiło niespodziankę. Ostatnim spotkaniem tej kolejki był pojedynek Bękartów Warszawy z FC Gauganis. Pierwsza połowa dla Gauganisów, jednak drugą wygrały Bękarty i zgarnęły komplet punktów.

07 DO PRZERWY 3:2 SND
Spotkanie ekip, które do samego końca walczą, więc ciężko było wskazać faworyta tego pojedynku. Od początku spotkanie było spokojne, tak jakby drużyny badały swoje możliwości. Jako pierwsi cios zadali goście, którzy po kwadransie gry prowadzili jedną bramką. Gospodarze starali się odpowiedzieć, ale w ostatnich sekundach pierwszej połowy dostali kolejny cios i na przerwę schodzili z dwubramkową stratą. Po zmianie stron obie ekipy starały się zaskoczyć przeciwnika strzałami z dystansu, jednak brakowało skuteczności. Z biegiem czasu, jednak ta sztuka udała się SND, którzy zdołali wyrównać. Końcówka należała do 07 Do Przerwy, którzy objęli prowadzenie i nie oddali go już do końca spotkania.

WOLA FANS 1:3 REPREZENTANCI
Ciężko było wskazać faworyta tego spotkania. Mecz dobrze rozpoczęli Reprezentanci, jednak Wola Fans momentalnie wyrównała. Dalsza część spotkania była niezwykle wyrównana. Obie ekipy stwarzały sobie okazje, jednak brakowało wykończenia. Do przerwy na tablicy wyników widniał remis. Po zmianie stron co raz więcej zagrożenia stwarzali Reprezentanci, aż wreszcie udało im się wyjść na prowadzenie. Chwilę później podwyższyli prowadzenie, którego już nie oddali do samego końca. Ostatecznie w pełni zasłużenie wygrali goście.

RIVER PLATE 2:10 ADVOCAT OLD BOYS
Faworytem tego spotkania był Advocat, który od początku meczu przejął inicjatywę. Goście nadawali tempo w grze, częściej byli przy piłce, jednak nie mogli znaleźć sposoby by pokonać bramkarza przeciwników. River Plate starało się kontrować, a najlepszą okazję zmarnowali w trzynastej minucie. Chwilę później goście wyszli na prowadzenie, a po kilku minutach podwyższyli prowadzenie. Do przerwy mimo zdecydowanej przewagi Advocata, prowadzili tylko dwoma golami. Druga odsłona to mecz w bramkę River Plate. Advocat co i raz wykorzystywał swoje okazje pakując gospodarzom aż dziesięć bramek. River Plate odpowiedziało tylko dwoma golami, gdyż ich przeciwnik na więcej im nie pozwolił.

WARSAW SCORPIONS 4:1 STANDARD SŁUŻEW
Warsaw Scorpions, które miało na swoim koncie trzy punkty podejmowało Standard Służew, który dopiero rozpoczynał ligowe zmagania. Spotkanie dobrze rozpoczęło się dla gospodarzy, którzy szybko objęli dwubramkowe prowadzenie i świetnie kontrolowali przebieg spotkania. Goście chcieli szybko doprowadzić do remisu, przez co w ich szeregi wkradało się sporo nerwowości. Pod koniec pierwszej połowy udało im się zdobyć bramkę kontaktową i na przerwę schodzili ze stratą jednej bramki. Po zmianie stron długo nie mogliśmy się doczekać trafień. Udało się to ponownie Warsaw Scorpions, którzy znów dwukrotnie wpisali się na listę strzelców. Tego dnia goście nie byli w stanie odpowiedzieć niczym więcej i ostatecznie zeszli z boiska pokonani.

BĘKARTY WARSZAWY 4:2 FC GAUGANIS
Ostatnie spotkanie III kolejki. Spotkanie, które od samego początku pokazało, że nie będzie to spacerek dla żadnej z ekip. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście, którzy dobrze grali w obronie i wyprowadzali kontry. Stroną przeważającą były Bękarty Warszawy, ale nie mogli pokonać bramkarza gości. Sztuka ta udała się w końcówce pierwszej połowy, ale FC Gauganis momentalnie odpowiada i na przerwę schodzi z jedno bramkową zaliczką. Po zmianie stron do głosu doszli gospodarze, którzy w trzy minuty rozstrzygnęli losy tego pojedynku pakując swoim przeciwnikom trzy gole. Do końca spotkania, żadnej drużynie nie udało się już zdobyć gola i to Bękarty zgarniają trzy punkty.

 

 

*wzór szóstki i siódemki rozgrywki piłkarskie jest zastrzeżony
Serdecznie dziękujemy drużynom za sportowe emocje w amatorskiej lidze na sztucznej trawie.
Do zobaczenia w kolejnym sezonie emocjonujących 

rozgrywek piłki nożnej dla studentów i nie tylko.

Kontakt

SportLiga.PL

WLS Spółka z o.o.
ul. Na Uboczu 26/16
02-791 Warszawa
NIP: 951-239-84-59

Biuro:

Ul. NA UBOCZU 26/16
02-791 WARSZAWA
TEL.: 509-677-677

Mail: biuro@sportliga.pl

Menadżer Lig:

Bartosz Borys
tel. (+48) 513-654-654

Mail: bartosz.borys@sportliga.pl

III LIGA Tabela (2019z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 FC GAUGANIS 4 7 9
2 BŁĘKITNY PŁOMIEŃ 4 8 9
3 KOCURY PLAYOO.PL 4 16 9
4 STANDARD SŁUŻEW 4 0 9
5 ABNEGAT 3 7 6
6 USZY PAJONKA 4 2 6
7 TANGO WARSZAWA 3 -7 3
8 WILANÓW UNITED 4 -10 3
9 WAP 2 -11 0
10 BACKSIDE TEAM 4 -12 0
Slider
SportLiga.PL