Za nami trzecia kolejka sezonu zima 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W pierwszym spotkaniu Zielona Polana po zaciętym boju pokonała Chlejsy FC. W kolejnym spotkaniu naprzeciwko siebie stanęły ekipy Błękitnego Płomienia i Tango Warszawa. Mecz bez większych problemów wygrał Błękitny i zmniejszył stratę do liderów. Nie pokonani do tej pory Niedogazowani zeszli z boiska pokonani przez Kamszoty, które w ostatnich minutach meczu przechyliły szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Niezwykle wyrównanie było w pojedynku HK Inter z Reytanem, jednak to Ci drudzy zgarnęli komplet punktów. Ostatnim spotkaniem trzeciej kolejki było starcie Rosso Bianco z Bikers Team. Spotkanie o dwóch obliczach zakończone podziałem punktów.

ZIELONA POLANA 5:3 CHLEJSY FC
Początek spotkanie świetnie wykorzystali zawodnicy Zielonej Polany, którzy doskonale wykorzystali grę w przewadze, gdyż Chlejsy FC rozpoczęły mecz grając jednego mniej. Przewaga gospodarzy była widoczna od samego początku i po siedemnastu minutach można było powiedzieć, że jest już po meczu. Do przerwy wysokie prowadzenie. Po zmianie stron goście doszli do głosu, szybko zdobyte dwa gole, dawały nadzieje na dobry wynik w tym spotkaniu. Jednak Zielona Polana momentalnie odpowiedziała golem. Dalsze minuty to wymiana ciosów, jednak żadnej ekipie nie udawało się zdobyć gola. W ostatnich minutach Chlejsy trafiły jeszcze do bramki przeciwnika, ale było już za późno aby odrobić dwubramkową stratę. Ostatecznie po dobrych zawodach, trzy punkty trafiają do Zielonej Polany.

BŁĘKITNY PŁOMIEŃ 5:2 TANGO WARSZAWA
Przed meczem ciężko było wskazać zdecydowanego faworyta tego pojedynku. Błękitny miał na swoim koncie punkt, natomiast Tango nie zdobyło jeszcze żadnego. Spotkanie świetnie zaczęło się dla gospodarzy, którzy po stu dwudziestu sekundach prowadzili. Kolejne minuty to co raz większa przewaga Błękitnego Płomienia, który dobrze grał w obronie i jeszcze lepiej w ataku, dzięki czemu na przerwę schodził z cztero bramkowym prowadzeniem. Po zmianie stron gospodarze nie forsowali już tempa i oddali trochę pole gry przeciwnikom, którzy to wykorzystali i wbili gospodarzom dwa gole. Pod koniec spotkania padła jeszcze jedna bramka dla Błękitnych, którzy pewnie wygrali to spotkanie i zasłużenie zgarnęli komplet punktów.

NIEDOGAZOWANI 3:4 KAMSZOTY
Spotkanie zapowiadało się niezwykle ciekawie. Ciężko było wskazać faworyta. Niedogazowani w swoim poprzednim meczu zdeklasowali swoich rywali, natomiast Kamszoty rozpoczęły ligowe zmagania również od zwycięstwa. Mecz lepiej rozpoczął się dla gospodarzy, którzy szybko objęli prowadzenie po świetnym strzale z rzutu wolnego. Długo ich prowadzenie się utrzymywało. Na pięć minut przed końcem pierwszej części spotkania, goście doprowadzili do remisu, jednak w ostatnich sekundach Niedogazowani znów wyszli na prowadzenie. Druga odsłona to wymiana ciosów. Gospodarze znów wpisują się na listę strzelców i wydawało się, że trzy punkty trafią do nich. Wtedy do głosu doszły Kamszoty, którzy pierw doprowadzili do remisu, a na trzy minuty przed końcem spotkania wyszli na prowadzenie, którego nie oddali już do końca.

HK INTER 2:3 REYTAN
Obie ekipy do tego spotkania przystępowały w różnych nastrojach. HK Inter swoje poprzednie spotkanie wysoko przegrał, natomiast Reytan wysoko wygrał. Mimo to ciężko było wskazać faworyta. Młodzi zawodnicy HK pokazali, że dysponują dobrą techniką, Reytan za to posiada duże doświadczenie. Co prawda goście mecz rozpoczęli w osłabieniu, ale świetnie ustawili obronę i do uzupełnienia składu nie stracili gola. Po kwadransie udało się gospodarzom wyjść na prowadzenie i taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy. Po przerwie ponownie HK Inter zdobywa gola i mogliśmy myśleć, że kolejne bramki będą kwestią czasu. Tak było, ale strzelał już tylko Reytan. Pierw momentalnie odpowiedzieli na drugą bramkę, a kilka minut później doprowadzili do remisu. Gola na wagę trzech punktów zdobyli na pięć minut przed końcem spotkania i prowadzenia już nie oddali.

ROSSO BIANCO 2:2 BIKERS TEAM
Debiutant podejmował jedną z bardziej doświadczonych ekip w lidze. Obie drużyny od początku spotkania pokazały, że zamierzają grać piłką i będą wyczekiwać na błąd przeciwnika. Mecz toczył się głównie w środkowej części boiska. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście, którzy wykorzystali błąd obrony Rosso Bianco i na przerwę schodzili z jedno bramkowym prowadzeniem. Druga część spotkania dobrze zaczęła się dla Bikers Team, którzy po szybkiej kontrze podwyższyli prowadzenie. Od tego momenty Rosso przejęło kontrolę tego spotkania. Goście czekali u siebie by wyprowadzać kolejne kontry. Jednak zbyt głęboko się cofnęli, co wykorzystali gospodarze i doprowadzili do remisu. W ostatnich minutach spotkania nie oglądaliśmy już bramek, a obie ekipy podzieliły się punktami.

 

 

*wzór szóstki i siódemki rozgrywki piłkarskie jest zastrzeżony
Serdecznie dziękujemy drużynom za sportowe emocje w amatorskiej lidze na sztucznej trawie.
Do zobaczenia w kolejnym sezonie emocjonujących 

rozgrywek piłki nożnej dla studentów i nie tylko.

Kontakt

SportLiga.PL

WLS Spółka z o.o.
ul. Na Uboczu 26/16
02-791 Warszawa
NIP: 951-239-84-59

Biuro:

Ul. NA UBOCZU 26/16
02-791 WARSZAWA
TEL.: 509-677-677

Mail: biuro@sportliga.pl

Menadżer Lig:

Bartosz Borys
tel. (+48) 513-654-654

Mail: bartosz.borys@sportliga.pl

II LIGA Tabela (2019z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 ADVOCAT OLD BOYS 2 15 6
2 KACZYPRYT 3 8 6
3 NIEPRZYPADKOWI 2 8 6
4 SZCZĘKI SZCZĘŚLIWICE 2 6 4
5 BIKERS TEAM 3 -2 4
6 CHLEJSY FC 3 -3 3
7 CERVINUS 2 -2 3
8 FC GÓRKA 3 -1 3
9 ENEMY ATACK 0 0 0
10 NIEDOGAZOWANI 4 -29 0
Slider
SportLiga.PL