Przed nami siódma kolejka sezonu zima 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W Ekstraklasie po podziale tabel obejrzymy cztery spotkania. W II lidze mamy zaplanowanych sześć spotkań, a niektóre drużyny będą nadrabiać ligowe zaległości. W III lidze gramy zgodnie z planem i obejrzymy sześć spotkań.

W ekstraklasie po podziale na grupę mistrzowską i spadkową, na start mamy starcie lidera Fc Kebavita z Fusami. Niedzielna zmagania rozpoczniemy od pojedynku Cervinusa ze Służewcem. Następnie mamy Promil Mokotów z Fc United of Expats, a na zakończenie zmagań w ekstraklasie obejrzymy pojedynek Gospodarzy ze Szczękami Szczęśliwice.
W II lidze zmagania rozpoczynamy w sobotę i obejrzymy trzy mecze. Na początek Reytan sprawdzi formę Zielonej Polany, a później Zielona Polana, która gra dwa mecze, sprawdzi dyspozycje Niedogazowanych. Na zakończenie sobotnich zmagań HK Inter podejmie Tango Warszawa. W niedzielę zaczniemy od starcia lidera Kamszotów z Rosso Bianco. Następnie HK Inter zmierzy się z Bikers Team. Ósmą kolejkę zakończymy pojedynkiem Kocurów Playoo.PL z v-ce liderem Błękitnym Płomieniem.
III liga rozpocznie się od pojedynku Abnegata ze Standardem Służew. Następnie obejrzymy starcie Fc Gauganis z River Plate. Niedzielne mecze zacznie lider Advocat Old Boys z Bękartami Warszawy. W kolejnym spotkaniu Wola Fans zagra z SND. Warsaw Scorpions sprawdzi dyspozycję Fc Siekierek, natomiast zmagania w III lidze zakończymy pojedynkiem 07 do Przerwy z Reprezentantami.

Harmonogram nagrywanych meczów:

SOBOTA :

16:00 - REYTAN VS ZIELONA POLANA

18:00 - ABNEGAT VS STANDARD SŁUŻEWNIEDZIELA :

12:00 - ADVOCAT OLD BOYS VS BĘKARTY WARSZAWY

15:00 - KAMSZOTY VS ROSSO BIANCO

17:00 - CERVINUS VS SŁUŻEWIEC

20:00 - GOSPODARZE vs SZCZĘKI SZCZĘŚLIWICE

Kontakt

SportLiga.PL

WLS Spółka z o.o.
ul. Na Uboczu 26/16
02-791 Warszawa
NIP: 951-239-84-59

Biuro:

Ul. NA UBOCZU 26/16
02-791 WARSZAWA
TEL.: 509-677-677

Mail: biuro@sportliga.pl

Menadżer Lig:

Bartosz Borys
tel. (+48) 513-654-654

Mail: bartosz.borys@sportliga.pl
Slider
SportLiga.PL