Newsy WLF

Za nami piąta kolejka sezonu zima 2019 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W tej kolejce obejrzeliśmy trzy spotkania. W pierwszym i jedynym sobotnim pojedynku Fc Wilanów podejmował Służewiec. W roli faworyta występowali goście, którzy mieli trzy mecze wygrane. Gospodarze, debiutanci, nie pokazali nam jeszcze wszystkich swoich możliwości, więc mogliśmy się spodziewać, że będzie to ciekawe widowisko. Fc Wilanów zagrał doskonałe zawody i udało mu się pokonać jedną bramką występujących w roli faworyta, zawodników Służewca. Kolejne mecze rozegraliśmy w niedziele. W pierwszym z nich Wawalions podejmowali Kamszoty. Z racji wyższego miejsca w tabeli faworytem pojedynku byli goście, jednak wiedzieliśmy od samego początku, że gospodarze nie zamierzają łatwo oddać punktów. Mecz był tylko na początku wyrównany, a z upływem czasu pełną kontrolę nad wydarzeniami boiskowymi przejęli Wawalions i w pełni zasłużenie zgarnęli komplet punktów. Ostatnim pojedynkiem tej kolejki było starcie Bękartów Warszawy z Fc Wilanów. Gospodarze po awansie wyraźnie sobie nie radzą, goście natomiast grają drugi mecz w ten weekend, więc każdy wynik był możliwy. Jak się okazało, obie ekipy urządziły sobie ostre strzelanie. Jedni zdobyli pięć, drudzy dziewięć goli, a zwycięzcą został Fc Wilanów, który objął prowadzenie w lidze.

Za nami piąta kolejka sezonu zima 2019 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W tej kolejce obejrzeliśmy pięć spotkania. Wszystkie mecze rozegraliśmy w niedzielę, a zmagania rozpoczęliśmy od pojedynku Advocata Old Boys z Kaczymprytem. Na papierze obie te drużyny wymieniane są w roli faworyta do mistrzowskiego tytułu. Mecz od początku był niezwykle wyrównany i zacięty, jednak druga połowa to dominacja Advocata, który rozbił przeciwnika i zastopował jego mistrzowskie zapędy. W kolejnym pojedynku Bikers Team podejmowali czerwoną latarnię ligi – Nidogazowanych. W roli faworyta tego spotkania występował Bikers Team, jednak Niedogazowani wreszcie zagrali lepiej niż poprzednio i zdołali pokonać przeciwnika, a tym samym zdobyli swoje pierwsze punkty w tym sezonie. W kolejnym pojedynku Szczęki Szczęśliwice podejmowały Chlejsy Fc. Obie ekipy przed tym spotkaniem były blisko w tabeli, więc zwycięzca mógł odskoczyć przeciwnikowi. Spotkanie było wyrównane, a o trzech punktach zadecydowała jednak więcej strzelona bramka. Po ostatnim gwizdku sędziego z kompletu punktów cieszyły się Szczęki Szczęśliwice. Po meczu jednak nie mogli zbyt mocno celebrować zwycięstwa, gdyż od razu rozegrali kolejne spotkanie. Tym razem ich przeciwnikiem była Fc Górka. Debiutanci jak na razie nie pokazali nam jeszcze swoich wszystkich atutów i mimo wszystko to Szczęki były faworytem tego boju. Jak się później okazało, nie zawiedli swoich kibiców i kolejne spotkanie zdołali wygrać, dzięki czemu wyszli na prowadzenie w ligowej tabeli. Na zakończenie kolejki Nieprzypadkowi podejmowali Cervinusa. Rewelacja poprzedniego sezony, dobrze operujący piłką gospodarze od początku meczu starali się narzucić swój styl gry spadkowiczom. Udało im się to w stu procentach i swój plan w pełni zrealizowali. Dzięki temu zwycięstwu Nieprzypadkowi pozostają w czubie tabeli i do końca będą liczyć się w walce o podium.

Za nami piąta kolejka sezonu zima 2019 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W tej kolejce obejrzeliśmy trzy spotkania. Wszystkie mecze rozegraliśmy w sobotę, a zaczęliśmy od pojedynku WAP z Fc Gauganis. Tutaj zdecydowanym faworytem byli goście, którzy po zeszłotygodniowej wpadce, szybko chcieli się dokuć. Nie dali większych szans swoim debiutującym przeciwnikom i nadal są w czubie tabeli. W kolejnym pojedynku Standard Służew podejmował Błękitny Płomień. Obie ekipy przed tym meczem miały tyle samo punktów, więc zwycięzca tego boju odskakiwał przeciwnikowi i miał największą ilość punktów. Mecz lepiej ułożył się dla Błękitnego, który strzelił więcej goli i objął prowadzenie w lidze. Na zakończenie kolejki Abnegat podejmował Tango Warszawa. Drużyny te doskonale się znają. Mimo, że faworytem był Abnegat, to Tango już w poprzednim sezonie pokazało, że ma patent na bardziej doświadczonych przeciwników, kiedy to okazali się lepsi. W tym spotkaniu, podobnie jak na jesieni, zaaplikowali przeciwnikowi pięć bramek i schodzili z boiska szczęśliwi, gdyż zgarnęli pełną pulę.

Za nami czwarta kolejka sezonu zima 2019 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W tej kolejce obejrzeliśmy cztery spotkania. Już w pierwszym starciu mieliśmy niezwykle zacięty pojedynek. Wawalions podejmował Służewiec. Obie drużyny pokazały wszystko co w piłce najlepsze, lecz po końcowym gwizdku sędziego to Służewiec cieszył się z trzech punktów. W kolejnym spotkaniu mieliśmy pojedynek beniaminków. Bękarty Warszawy podejmowały Reytana. Dla gości była do doskonała okazja do rewanżu za porażkę w niższej lidze. Mimo, że większość meczu to Bękarty dyktowały warunku na boisku, to jednak Reytan okazał się lepszy i w pełni zasłużenie zgarną komplet punktów. W kolejnym pojedynku Fc Wilanów podejmował Kamszoty. Do tej pory drużyny miały tylko po jednej wygranej, więc byłą to doskonała okazja aby wskoczyć wyżej w ligowej tabeli. Spotkanie przyniosło nam sporo bramek, a lepsi okazali się zawodnicy Kamszotów. Na zakończenie kolejki lider Fc United of Expats podejmował Prestige Mokotów. Faworytem tego pojedynku był rozpędzony lider, jednak Prestige z meczu na mecz wyglądało co raz lepiej na boisku. Tak było i w tym spotkaniu. Strzelili o jedną bramkę więcej i zatrzymali liderujących Expatsów.

Za nami czwarta kolejka sezonu zima 2019 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W tej kolejce obejrzeliśmy cztery spotkania. W pierwszym pojedynku Bikers Team podejmował Chlejsy Fc. Patrząc przed meczem na tabele w roli faworyta występowały Chlejsy Fc. Boisko jednak często to weryfikuje i tak też było w tym pojedynku. Bikers zdołali pokonać przeciwnika i przeskoczyli ich w tabeli. W kolejnym pojedynku Advocat Old Boys podejmował Bikers Team. Bikersi dzień wcześniej zaprezentowali się dobrze i liczyliśmy, że tak samo dobrze zagrają z Advocatem. Co prawda początek mieli doskonały, jednak po kilku minutach Advocat w pełni przejął kontrolę na boisku i wygrał w pełni zasłużenie. Niezwykle ciekawie zawody obejrzeliśmy w starciu Fc Górka z Cervinusem. Fc Górka zajmowała wyższą pozycję w tabeli i byli faworytem tego pojedynku. Za Cervinusem z kolei przemawiało ligowe doświadczenie, więc mogliśmy spodziewać się każdego wyniku. Meczy był niezwykle emocjonujący, a o zwycięstwie zadecydowała różnica jednej bramki. O jednego gola lepsi okazali się zawodnicy Cervinusa. Na zakończenie kolejki Szczęki Szczęśliwice podejmowały Niedogazowanych. Szczęki w swoim dorobku posiadały tylko punkt, Niedogazowani jeszcze go nie zdobyli. Spotkanie więc zapowiadało się, że będzie bardzo zacięte. Szczęki jednak nie pozostawiły na przeciwniku suchej nitki i pewnie ich pokonali. Niedogazowani są w wyraźnym kryzysie, gdyż przegrywają już czwarte spotkanie z rzędu i do tego po raz kolejny wysoko.

Kontakt

SportLiga.PL

WLS Spółka z o.o.
ul. Na Uboczu 26/16
02-791 Warszawa
NIP: 951-239-84-59

Biuro:

Ul. NA UBOCZU 26/16
02-791 WARSZAWA
TEL.: 509-677-677

Mail: biuro@sportliga.pl

Menadżer Lig:

Bartosz Borys
tel. (+48) 513-654-654

Mail: bartosz.borys@sportliga.pl

Ekstraklasa Tabela (2019z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 FC WILANÓW 4 4 9
2 FC UNITED OF EXPATS 4 14 9
3 WAWALIONS 5 15 9
4 SŁUŻEWIEC 4 8 9
5 REYTAN 4 -1 9
6 KAMSZOTY 5 2 9
7 PRESTIGE MOKOTÓW 4 2 6
8 ERROR TEAM 3 -8 0
9 FC NATOLIN 3 -15 0
10 BĘKARTY WARSZAWY 4 -21 0

II LIGA Tabela (2019z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 SZCZĘKI SZCZĘŚLIWICE 4 10 10
2 ADVOCAT OLD BOYS 3 23 9
3 NIEPRZYPADKOWI 3 12 9
4 KACZYPRYT 4 0 6
5 BIKERS TEAM 4 -4 4
6 CHLEJSY FC 4 -4 3
7 CERVINUS 3 -6 3
8 FC GÓRKA 4 -4 3
9 NIEDOGAZOWANI 5 -27 3
10 ENEMY ATACK 0 0 0

III LIGA Tabela (2019z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 BŁĘKITNY PŁOMIEŃ 5 11 12
2 FC GAUGANIS 5 12 12
3 KOCURY PLAYOO.PL 4 16 9
4 STANDARD SŁUŻEW 5 -3 9
5 TANGO WARSZAWA 4 -5 6
6 ABNEGAT 4 5 6
7 USZY PAJONKA 4 2 6
8 WILANÓW UNITED 4 -10 3
9 BACKSIDE TEAM 4 -12 0
10 WAP 3 -16 0
Slider
SportLiga.PL