W ramach III kolejki II BIZNESKLASY rozegrane zostały 3 spotkania. W pierwszym meczu BANANEIROS LAS PALMAS wygrywali 7:0 ze ZDRADZIECKIMI MORDAMI. W drugim spotkaniu ALEA IACTA EST pokonała 3:0 BRITENET. W ostatnim pojedynku TiM przewagą jednej bramki wygrał z zespołem KAWUCHA.
Kolejny popis ekipy BANANEIROS. Tym razem ich ofiarą została drużyna ZDRADZIECKICH MORD. Po 3 kolejkach można już śmiało stwierdzić, że gospodarze są faworytem nr 1 do zwycięstwa II BIZNESKLASY. W ich grze ciężko znaleźć słabości. Do każdego spotkania podchodzą mocno zmotywowani i pewni swoich umiejętności. Niezwykle ciężko będzie ich zatrzymać. Goście natomiast nie pokazali się z najlepszej strony. W całym spotkaniu oddali zaledwie 2 strzały. Biorąc pod uwagę ich ostatnie wysoko wygrane spotkanie od ZDRADZIECKICH MORD mogliśmy oczekiwać dużo więcej. Jako pierwsi swój następny mecz rozegrają goście, a ich rywalem będzie BRITENET. Dzień później BANANEIROS zmierzą się z drużyną KAWUCHA.

Dla obu ekip wtorkowy mecz był okazją do przełamania. Przez większość rywalizacji wydawać się mogło, że spotkanie zakończy się remisem, bowiem pierwsza bramka padła dopiero w 34 minucie. To jednak spowodowało, że gospodarze poszli za ciosem i wbili swoim przeciwnikom jeszcze 2 gole. Goście jednak rozegrali bardzo przyzwoite spotkania, mieli kilka dobrych okazji do zdobycia bramek. W grze obu drużyn widać było poprawę. Niestety, ale zwycięzca mógł być tylko jeden i tym razem było to gospodarze. Już w poniedziałek swoje spotkanie rozegra BRITENET, a ich rywalem będą ZDRADZEICKIE MORDY. Dwa dni później ALEA IACTA EST zmierzy się z WBS WARSZAWA.

Czwartkowa rywalizacja pomiędzy tymi ekipami była niczym roller coaster. W pierwszej połowie gospodarze prowadzili 5:2, aby w drugim połowie otrzeć się o remis, jednocześnie minimalizując przewagę do jednej bramki. Był to bardzo otwarty mecz, a drużyny skupiły się przede wszystkim na zdobywaniu bramek. Wynik 5:4 mówi sam za siebie. Dla gospodarzy czwartkowy mecz był pierwszą wygraną w obecnym sezonie. Pokazali, że w piłkę grać potrafią, tylko przez całość muszą być mocno skupieni, aby w przyszłości nie powtarzać swoich błędów. Porównując konstruowanie akcji można zauważyć duże różnice w grze obu ekip. Gospodarze szybko i dynamicznie starali się przedostawać pod bramkę gości, którzy natomiast akcję budowali w sposób przemyślany, bez narzucania tempa. Obie drużyny w 4 kolejce czekają poważne wyzwania. W nadchodzący wtorek KAWUCHA zmierzy się z liderem- BANANEIROS LAS PALMAS. Natomiast w czwartek TiM podejmie POCZTĘ POLSKĄ.