W minionych dwóch tygodniach rozegraliśmy 7 spotkań w ramach drugiej i trzeciej kolejki rozgrywek III Biznesklasy. W obu kolejkach padło w sumie aż 47 bramek !!! Nie brakowało pięknych zagrań, bramek i niesamowitych emocji za co należą się wielkie brawa dla wszystkich drużyn.



Wszystko rozpoczęliśmy od dosyć jednostronnego pojedynku JDE CFC vs AGRO-POL , który gospodarze wygrali pewnie aż 5:1. To było zdecydowanie spotkanie pod ich dyktando i od pierwszej do ostatniej minuty kontrolowali przebieg tego spotkania.Głównym aktorem tego spotkania był niewątpliwie Adrian Komosiński , który zanotował bramkę i asystę oraz brał udział w większości akcji ofensywnych swojej drużyny. Trzeba jednak zaznaczyć , że bardzo dobrze zagrało cała drużyna i to był klucz do sukcesu w tym spotkaniu . 


VERIZON CONNECT 5 : 2 COPA-CZE 
W kolejnym pojedynku byliśmy świadkami małej niespodzianki ponieważ VERIZON CONNECT ograł aż 5:2 drużynę COPA-CZY .Fenomenalne spotkanie rozegrał Damian Kowalewski , który zaliczył trzy trafienia oraz asystę i to głównie dzięki niemu VERIZON CONNECT zgarnął niezwykle cenne trzy punkty . Gospodarze pokazali , że pomimo tego że debiutują w tym sezonie w naszych rozgrywkach to mogą naprawdę namieszać i włączyć do walki o czołowe lokaty ligowe.

FC MOONFOX 0 : 3 COLLEGE OF EUROPE NATOLIN 
Emocji zdecydowanie nie brakowało w pojedynku FC MOONFOX vs COLLEGE OF EUROPE NATOLIN. Goście szybko objęli prowadzenie i w kolejnych minutach podkręcili tempo na tyle , że do przerwy prowadzili aż 3:0. W drugiej odsłonie zawodnicy COLLEGU spokojnie kontrolowali przebieg tego meczu i nie dawali przeciwnikom na stworzenie zbyt wielu sytuacji podbramkowych dzięki czemu zgarnęli pierwsze punkty w tym sezonie.

Na zakończenie zmagań w 2 kolejce Biznesowej III Ligi Siódemek spotkały się GRUPA KDM oraz RIVER PLATE. Pomimo tego , że zdecydowanie lepiej to spotkanie rozpoczęli gospodarze to jednak RIVER PLATE cieszyło się po ostatnim gwizdku z trzech punktów. To właśnie RIVER PLATE pokazało , że jest niezwykle doświadczoną ekipą i pomimo faktu , że pierwszą połowę przegrywali 1:2 potrafili wrócić do gry i całkowicie zdominować przeciwnika w drugiej odsłonie tego spotkania wygrywając ostatecznie aż 5:2.

GRUPA KDM 3 : 10 COPA-CZE 
Zmagania w trzeciej kolejce rozpoczęliśmy od pojedynku GRUPY KDM z COPA-CZAMI. W tym meczu COPA-CZE w końcu pokazały prawdziwy potencjał i siłę ogrywając debiutanta aż 10:3. W końcu drużyna Michała Bordzoła pokazała kawał dobrej piłki i niezwykle dobrą skuteczność pod bramką przeciwnika , które zdecydowanie brakowało im w całym poprzednim sezonie.



VERIZON CONNECT 6 : 2 COLLEGE OF EUROPE NATOLIN
W kolejnym pojedynku po raz kolejny ze świetnej strony zaprezentował się VERIZON CONNECT , który pewnie ograł COLLEGE OF EUROPE NATOLIN 6:2. VERIZON CONNECT ewidentnie rozkręca się z meczu na mecz i widać , że co raz lepiej rozumieją się na boisku co przynosi efekty nie tylko w postaci co raz lepszej gry ale przede wszystkim kolejnych trzech punktów , które dały im pozycję Lidera tabeli po trzeciej kolejce.

JDE CFC 1 : 3 FC MOONFOX 
Na zakończenie zmagań w trzeciej kolejce JDE CFC podejmowało FC MOONFOX. Goście w końcu się przebudzili i pokazali charakter w tym spotkaniu wygrywając 3:1 i zdobywając tym samym pierwsze punkty sezonu ZIMA 2020. FC MOONFOX dokonało kilku wzmocnień i widać powoli , że nowi zawodnicy co raz lepiej czują się w drużynie a gra całego zespołu z meczu na mecz poprawia się i w tym sezonie mogą jeszcze powalczyć o wysoką lokatę .





Kontakt

SportLiga.PL

WLS Spółka z o.o.
ul. Na Uboczu 26/16
02-791 Warszawa
NIP: 951-239-84-59

Biuro:

Ul. NA UBOCZU 26/16
02-791 WARSZAWA
TEL.: 509-677-677

Mail: biuro@sportliga.pl

Menadżer Lig:

Bartosz Borys
tel. (+48) 513-654-654

Mail: bartosz.borys@sportliga.pl

BIZNESKLASA III Tabela (2019j)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 CBS WARSAW 10 18 27
2 ALEA IACTA EST 10 9 22
3 JDE CFC 10 5 15
4 FREED FROM DESIRE 10 -4 11

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 FC MOONFOX 10 3 15
2 COPA-CZE 10 2 12
3 KTS DONKI 10 -8 12
4 TESTCASE 10 -25 4

BIZNESKLASA I Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 KABANI 6 29 16
2 LAMICO 5 2 10
3 JOGADORES 5 7 10
4 BARLETT 7 2 10
5 BANANEIROS LAS PALMAS 6 -2 6
6 PLUS 7 -38 0

BIZNESKLASA II Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 PIJANNI BROTHERS 7 8 16
2 CBS WARSAW 7 6 13
3 DOUBLE TEAM 7 7 12
4 ALEA IACTA EST 6 8 10
5 USZY PAJONKA 6 -7 9
6 FOREIGNTINA 6 -5 7
7 BRITENET 6 0 6
8 TiM 7 -17 3

BIZNESKLASA III Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 VERIZON CONNECT 7 16 17
2 RIVER PLATE 6 2 12
3 COPA-CZE 7 7 12
4 COLLEGE OF EUROPE NATOLIN 7 -3 9
5 JDE CFC 7 0 9
6 AGRO-POL 6 -1 8
7 FC MOONFOX 7 -4 7
8 GRUPA KDM 7 -17 4
Slider
SportLiga.PL