Newsy

Przed nami szósta kolejka sezonu zima 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W Ekstraklasie zaplanowane mamy trzy spotkania. W II lidze obejrzymy komplet spotkań, czyli pięć, natomiast w III lidze pozostały nam cztery spotkania, przed podziałem grup.


W Ekstraklasie na start Promil Mokotów podejmie Gospodarzy, którzy jeśli nie przyjdą maksymalnie skoncentrowani, to mogą przegrać wysoko. Cervinus pokazał już w tym sezonie, że potrafi grać z najlepszymi. Tym razem na pewno będzie chciał zatrzymać rozpędzony Fc United of Expats, który goni czołówkę. W ostatnim meczu znów zagrają Gospodarze. Tym razem podejmą ostatnią ekipę w lidze, czyli Szczęki Szczęśliwice.


II Liga rozpocznie zmagania od pojedynku Zielonej Polany z Niedogazowanymi. W kolejnym spotkani zmierzą się jedne z młodszych wiekowo ekip w lidze. HK Inter podejmie Tango Warszawa. Dalej mamy starcie Chlejsów FC z Bikers Team. Przedostatnim spotkaniem szóstej kolejki II ligi będzie pojedynek Reytana z Rosso Bianco. Na zakończenie Kocury Playoo.PL sprawdzą formę Kamszotów.


W III lidze pozostały nam cztery spotkania przed podziałem grup. Na początek Standard Służew sprawdzi Wola Fans. Dalej mamy pojedynek Warsaw Scorpions z SND. Niedzielne zmagania rozpoczniemy pojedynkiem Abnegata z FC Siekierkami. Natomiast szóstą kolejkę zamkniemy pojedynkiem 07 do Przerwy z Reprezentantami.

Harmonogram nagrywanych meczów:

 

SOBOTA :

19:00 - NIEDOGAZOWANI vs TANGO WARSZAWA 

20:00 - STANDARD SŁUŻEW vs WOLA FANS

 

NIEDZIELA :

14:00 - ABNEGAT vs FC SIEKIERKI 

18:00 - CERVINUS vs FC UNITED OF EXPATS

19:00 - GOSPODARZE vs SZCZĘKI SZCZĘŚLIWICE

20:00 - KOCURY PLAYOO.PL vs KAMSZOTY

Za nami piąta kolejka sezonu zima 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W pierwszym spotkaniu Fc Kebavita gładko poradziła sobie z Gospodarzami i utrzymała pozycję lidera. Drugim pojedynkiem tej kolejki było starcie Fc United of Expats ze Szczękami Szczęśliwice. Jak się okazało Expatsi nie dali szans swoim przeciwnikom i pokonali ich wysoko. W kolejnym spotkaniu Promil Mokotów po dobrym meczu pokonał Fusy i przeskoczył ich w ligowej tabeli. Ostatnim spotkaniem było starcie pomiędzy Służewcem i Cervinusem. Mecz był niezwykle zacięty i wyrównany, ale ostatecznie to Służewiec cieszył się z kompletu punktów i utrzymał pozycję vice lidera ligi.

Za nami piąta kolejka sezonu zima 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W pierwszym meczu Błękitny Płomień rozbił Niedogazowanych i objął pozycję lidera. W kolejnym meczu po zaciętym boju Reytan podzielił się punktami z Kamszotami. Ostatnim pojedynkiem tej kolejki było starcie Zielonej Polany z Bikers Team. Meczy wygrała Zielona Polana i wskoczyła na pozycję v-ce lidera.

Za nami piąta kolejka sezonu zima 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W pierwszym meczu Reprezentanci pokonali Warsaw Scorpions i wyprzedzili ich w tabeli. W kolejnym spotkaniu Abnegat po walce uległ liderowi Advocatowi Old Boys. Fc Siekierki w ostatnich sekundach meczu zapewniły sobie wygraną nad Bękartami Warszawy i dzięki temu wskoczyły na drugie miejsce. 07 do Przerwy zaliczyło dobry powrót do meczu i dzięki temu zwyciężyli ze Standardem Służew. W przedostatnim spotkaniu Snd okazało się lepsze o jedna bramkę od Wola Fans. Ostatnim meczem tej kolejki był pojedynek Fc Gauganis z River Plate. Mimo przeciwności losu Fc Gauganis udało się odnieść pierwsze zwycięstwo w lidze.

W ramach III kolejki I BIZNESKLASY rozegrane zostały 4 spotkania. W spotkaniu na szczycie WARSAW PSC zremisował 0:0 z FC ALBATROS. W drugim spotkaniu zespół PAPADENSY uległ 1:4 FC WS. W trzecim meczu WIKTOR zremisował 2:2 z RND. W ostatniej rywalizacji padło aż 8 bramek. DOUBLE TEAM zremisował 4:4 z LAMICO.

Biznesklasa II Tabela (2018z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 BANANEIROS LAS PALMAS 4 15 9
2 POCZTA POLSKA 3 6 7
3 ZDRADZIECKIE MORDY 4 4 7
4 KaWuCha 3 1 6
5 WBS WARSZAWA 2 0 3
6 ALEA IACTA EST 3 -6 3
7 TiM 4 -6 3
8 BRITENET 3 -14 0

Ekstraklasa Tabela (2018z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 FC KEBAVITA 5 21 11
2 SŁUŻEWIEC 5 3 10
3 FC UNITED OF EXPATS 4 10 8
4 PROMIL MOKOTÓW 5 4 7
5 FUSY 5 -11 7
6 CERVINUS 3 2 4
7 GOSPODARZE 5 -14 1
8 SZCZĘKI SZCZĘŚLIWICE 4 -15 1
Slider
SportLiga.PL