RIVER PLATE

Miasto:
Warszawa

26-09-2018 20:00
PilkarskieCentrum.PL
03-10-2018 20:00
PilkarskieCentrum.PL
08-10-2018 20:00
PilkarskieCentrum.PL
18-10-2018 20:00
25-10-2018 20:00
PilkarskieCentrum.PL
07-11-2018 20:50
PilkarskieCentrum.PL
15-11-2018 20:00
28-11-2018 21:30
PilkarskieCentrum.PL
05-12-2018 20:50
PilkarskieCentrum.PL
12-12-2018 20:00
PilkarskieCentrum.PL

Imię Mecze Zawodnik Meczu MVP Ocena Bramkarza Najlepszy zawodnik Kolejki mvp kolejki 7 sez Klasyfikacja Kanadyjska Gol Asysta ŻK CzK Samobój Pozycja Numer
7 0 0 0 0 0 0 2 2 0 1 0 0
1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 1 1 0 0 0 0 7 4 3 0 0 0
4 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 0 0
6 1 1 0 0 0 0 6 2 4 0 0 0
8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
4 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 0 1
2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 Bramkarz 1
9 0 0 34 0 0 0 1 1 0 0 0 0
6 1 1 0 0 0 0 2 1 1 1 0 0
9 2 2 0 0 0 0 12 8 4 0 0 0
10 5 5 0 0 0 0 12 9 3 1 0 0
7 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 0 0

Wyniki ligowe

Ranking M Z P R +/- Pkt.
2 10 4 6 0 -5 12

Obecna forma

WyjazdWyjazdWyjazdWyjazdDom
WWWWL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
07-11-2018 20:50 RESTRUKTURYZACJAWyjazd
15-11-2018 20:00 KTS DONKIWyjazd
28-11-2018 21:30 RESTRUKTURYZACJAWyjazd
05-12-2018 20:50 KTS DONKIWyjazd
12-12-2018 20:00 TiMDom

Kontakt

SportLiga.PL

WLS Spółka z o.o.
ul. Na Uboczu 26/16
02-791 Warszawa
NIP: 951-239-84-59

Biuro:

Ul. NA UBOCZU 26/16
02-791 WARSZAWA
TEL.: 509-677-677

Mail: biuro@sportliga.pl

Menadżer Lig:

Bartosz Borys
tel. (+48) 513-654-654

Mail: bartosz.borys@sportliga.pl

BIZNESKLASA I Tabela (2019z)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 POCZTA POLSKA 9 32 25
2 LIGA MISIÓW 10 -2 18
3 KABANI 10 11 17
4 LAMICO 10 -3 14

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 BANANEIROS LAS PALMAS 9 19 15
2 JOGADORES 10 4 9
3 PLUS 10 -19 8
4 DOUBLE TEAM 10 -42 4

BIZNESKLASA I Tabela (2019w)

LP Drużyna M B Pkt.
1 KABANI 5 27 13
2 LAMICO 6 17 13
3 BANANEIROS LAS PALMAS 5 7 10
4 POCZTA POLSKA 3 15 9
5 OLDBOJE 5 4 7
6 FOREIGNTINA 2016 5 -20 3
7 BRITENET 5 -23 3
8 PLUS 6 -27 0

BIZNESKLASA II Tabela (2019w)

LP Drużyna M B Pkt.
1 JOGADORES 7 19 18
2 AGRO-POL 5 1 9
3 KLUBOKAWIARNIA URSYNÓW 6 -4 9
4 DOUBLE TEAM 6 6 8
5 TiM 6 -7 7
6 JDE CFC 6 -7 7
7 FC WS 7 -1 6
8 FOREIGNTINA 2019 5 -7 5

BIZNESKLASA III Tabela (2019w)

LP Drużyna M B Pkt.
1 RIVER PLATE 7 20 18
2 KTS DONKI 6 15 14
3 KaWuCha 6 25 13
4 SPORTINGWARSZAWA.PL 4 14 9
5 CBS WARSAW 7 -16 7
6 ALEA IACTA EST 6 -4 6
7 FC MOONFOX 6 -29 3
8 TESTCASE 6 -25 0
Slider
SportLiga.PL