ALEA IACTA EST

27-09-2018 20:50
03-10-2018 20:00
PilkarskieCentrum.PL
09-10-2018 21:30
PilkarskieCentrum.PL
15-10-2018 20:50
PilkarskieCentrum.PL
24-10-2018 20:00
06-11-2018 21:30
PilkarskieCentrum.PL
13-11-2018 20:00
PilkarskieCentrum.PL
27-11-2018 20:50
PilkarskieCentrum.PL
03-12-2018 20:50
PiłkarskieCentrum.PL
20-12-2018 20:50

Imię Mecze Zawodnik Meczu MVP Ocena Bramkarza Najlepszy zawodnik Kolejki mvp kolejki 7 sez Klasyfikacja Kanadyjska Gol Asysta ŻK CzK Samobój Pozycja Numer
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 1 1 0 0 0 0 4 2 2 0 0 0
9 2 2 0 0 0 0 9 8 1 0 0 0
8 1 1 4 0 0 0 2 0 2 0 0 0
9 1 1 0 0 0 0 3 1 2 1 0 0
8 1 1 0 0 0 0 2 0 2 1 0 0
2 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 0 0
3 1 1 0 0 0 0 3 1 2 0 0 0
3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 0 0 0 0 0 0 7 3 4 0 0 0
4 0 0 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 Bramkarz
1 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 2 2 0 0 0 0 6 5 1 0 0 0
2 0 0 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Wyniki ligowe

Ranking M Z P R +/- Pkt.
2 7 6 1 0 10 18

Obecna forma

DomDomDomDomWyjazd
WLWLL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
24-10-2018 20:00 KTS DONKIDom
06-11-2018 21:30 JOGADORESDom
13-11-2018 20:00 BRITENETDom
27-11-2018 20:50 JOGADORESDom
03-12-2018 20:50 PLUSWyjazd

Przyszłe mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
20-12-2018 20:50 BRITENETWyjazd

Kontakt

SportLiga.PL

WLS Spółka z o.o.
ul. Na Uboczu 26/16
02-791 Warszawa
NIP: 951-239-84-59

Biuro:

Ul. NA UBOCZU 26/16
02-791 WARSZAWA
TEL.: 509-677-677

Mail: biuro@sportliga.pl

Menadżer Lig:

Bartosz Borys
tel. (+48) 513-654-654

Mail: bartosz.borys@sportliga.pl

BIZNESKLASA I Tabela (2019z)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 POCZTA POLSKA 9 32 25
2 LIGA MISIÓW 10 -2 18
3 KABANI 10 11 17
4 LAMICO 10 -3 14

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 BANANEIROS LAS PALMAS 9 19 15
2 JOGADORES 10 4 9
3 PLUS 10 -19 8
4 DOUBLE TEAM 10 -42 4

BIZNESKLASA I Tabela (2019w)

LP Drużyna M B Pkt.
1 KABANI 5 27 13
2 LAMICO 6 17 13
3 BANANEIROS LAS PALMAS 5 7 10
4 POCZTA POLSKA 3 15 9
5 OLDBOJE 5 4 7
6 FOREIGNTINA 2016 5 -20 3
7 BRITENET 5 -23 3
8 PLUS 6 -27 0

BIZNESKLASA II Tabela (2019w)

LP Drużyna M B Pkt.
1 JOGADORES 7 19 18
2 AGRO-POL 5 1 9
3 KLUBOKAWIARNIA URSYNÓW 6 -4 9
4 DOUBLE TEAM 6 6 8
5 TiM 6 -7 7
6 JDE CFC 6 -7 7
7 FC WS 7 -1 6
8 FOREIGNTINA 2019 5 -7 5

BIZNESKLASA III Tabela (2019w)

LP Drużyna M B Pkt.
1 RIVER PLATE 7 20 18
2 KTS DONKI 6 15 14
3 KaWuCha 6 25 13
4 SPORTINGWARSZAWA.PL 4 14 9
5 CBS WARSAW 7 -16 7
6 ALEA IACTA EST 6 -4 6
7 FC MOONFOX 6 -29 3
8 TESTCASE 6 -25 0
Slider
SportLiga.PL