AGRO-POL

Miasto:
Warszawa

30-10-2018 20:00
PilkarskieCentrum.PL
09-10-2018 20:00
PilkarskieCentrum.PL
15-10-2018 20:00
PilkarskieCentrum.PL
06-11-2018 20:00
PilkarskieCentrum.PL
13-11-2018 20:50
PilkarskieCentrum.PL
19-11-2018 20:00
PilkarskieCentrum.PL
21-11-2018 20:00
PilkarskieCentrum.PL
18-12-2018 20:50
PilkarskieCentrum.PL
17-12-2018 20:00
PilkarskieCentrum.PL
10-12-2018 20:00
PilkarskieCentrum.PL

Imię Mecze Zawodnik Meczu MVP Ocena Bramkarza Klasyfikacja Kanadyjska Gol Asysta ŻK CzK Samobój Pozycja Numer
9 2 2 0 9 6 3 0 0 0
1 0 0 0 1 1 0 0 0 0
5 1 1 0 9 7 2 0 0 0
2 0 0 0 2 0 2 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0 1 1 0
8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 0 0 0 3 0 3 1 0 0
10 1 1 0 11 8 3 0 0 0
9 0 0 34 1 0 1 0 0 1
8 1 1 0 6 2 4 1 0 0
1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 3 3 0 9 7 2 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 2 2 0 7 3 4 0 0 0
3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Wyniki ligowe

Ranking M Z P R +/- Pkt.
1 10 5 4 1 -2 16

Obecna forma

DomWyjazdDomWyjazdWyjazd
LLWWL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
19-11-2018 20:00 POCZTA POLSKADom
21-11-2018 20:00 LAMICOWyjazd
10-12-2018 20:00 WARSAW PSCDom
17-12-2018 20:00 KaWuChaWyjazd
18-12-2018 20:50 ABC PARKIETYWyjazd

Kontakt

SportLiga.PL

WLS Spółka z o.o.
ul. Na Uboczu 26/16
02-791 Warszawa
NIP: 951-239-84-59

Biuro:

Ul. NA UBOCZU 26/16
02-791 WARSZAWA
TEL.: 509-677-677

Mail: biuro@sportliga.pl

Menadżer Lig:

Bartosz Borys
tel. (+48) 513-654-654

Mail: bartosz.borys@sportliga.pl

BIZNESKLASA I Tabela (2018j)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 KABANI 10 21 21
2 LAMICO 10 6 19
3 POCZTA POLSKA 10 10 17
4 BANANEIROS LAS PALMAS 10 9 17

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 AGRO-POL 10 -2 16
2 ABC PARKIETY 9 -9 13
3 WARSAW PSC 10 -12 6
4 KaWuCha 9 -23 4

BIZNESKLASA II Tabela (2018j)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 JOGADORES 10 36 25
2 PLUS 10 20 22
3 ALEA IACTA EST 9 2 18
4 BRITENET 9 8 12

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 TiM 10 -2 16
2 RIVER PLATE 10 -5 12
3 KTS DONKI 9 -16 7
4 RESTRUKTURYZACJA 9 -43 0

BIZNESKLASA III Tabela (2018j)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 FOREIGNTINA 10 33 28
2 JDE CFC 10 18 18
3 WATAHA 10 5 17
4 FREED FROM DESIRE 10 24 15

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 NFOŚ i GW 9 1 15
2 SIX PAYMENT 9 -8 13
3 FINDWIZARDS 9 -36 6
4 HARD ROCK CAFE 9 -37 0
Slider
SportLiga.PL