Jakub Dąbrowski 1 40'
Jakub Dąbrowski 1 Zawodnik Meczu
Grzegorz Zaręba 3 Ocena Bramkarza
Czas Wydarzenie QTY
8' 1 Kacper Śmigielski
8' 1 Jerzy Engel
29' 1 Michał Rudnik
29' 1 Krzysztof Budka
30' 1 Tomasz Śliwiński
30' 1 Jerzy Engel
37' 1 Michał Rudnik
37' 1 Krzysztof Budka
Zawodnik Meczu 1 Michał Rudnik
Ocena Bramkarza 4 Cezary Kaliszewski

Spotkanie rozpoczęło się dość spokojnie i mimo lekkiej przewagi gospodarzy w posiadaniu piłki, nie stworzyli oni sobie groźniejszych sytuacji. Zmieniło to się w siódmej minucie, kiedy Michał Stachowski technicznym uderzeniem, umieścił piłkę w siatce. Botafogo szybko jednak wyrównało, bo już minutę później Kacper Śmigielski pokonał bramkarza AIE i spotkanie rozkręcało się coraz bardziej. W kolejnych minutach przeważali goście, ale piłka mijała bramkę rywali, a pod koniec pierwszej części meczu, inicjatywę przejęli gospodarze, ale również nie zdołali już strzelić bramki do przerwy. Po gwizdku na drugą połowę, AIE zaczęło grać dosyć wysoko, co pozwoliło gościom na grę z kontry. Po jednej z nich, w dwudziestej dziewiątej minucie, Michał Rudnik uderzył piłkę po długim słupku i goście wyszli na prowadzenie. Botafogo szybko strzeliło jeszcze jedną bramkę, której autorem był Tomek Śliwiński. Alea próbowało odrabiać straty, znacznie przeważając w posiadaniu piłki, ale goście wyprowadzili kolejną kontrę i po strzale Michała Rudnika zrobiło się 1:4. Alea zdołało tuż przed końcem meczu odpowiedzieć jeszcze bramką Kuby Dąbrowskiego, ale sędzia chwilę po tym wydarzeniu zakończył spotkanie i gospodarze musieli uznać wyższość rywali.